Lewandowski mógł w sobotę zagrać w niemieckiej Bundeslidze

Polak Robert Lewandowski potwierdził, że w sobotę pojedzie do Moguncji ze swoim zespołem Bayernu Monachium z „planem gry” i będzie kontynuował swoją próbę. Bicie rekordu bramek w lidze niemieckiej.

W wieku 32 lata Pomyślnie ukończyłeś zaplanowany okres odpoczynku po cierpieniu trzy tygodnie temu, Kontuzji więzadła kolana w międzynarodowym meczu z Andorą, a trener Bayernu Hansie Flick potwierdził, że napastnik był „zdecydowanie” możliwy w sobotnim składzie.

Lewandowski wznowił trenowanie piłki pięć dni temuJak ujawniła niemiecka prasa, obecny strzelec w Lidze, Pucharze i Lidze Mistrzów nie był jeszcze w stanie w pełni wznowić swojej działalności.

Sześć bramek strzelonych przez Gerda Müllera

Gerd Muller (1.) i Paul Breitner (d). / Getty Images

O swoich szansach na ustanowienie rekordu największego strzelca w historii Bundesligi, Lewandowski powiedział to w pozostałej części ligi. Będzie próbował strzelić sześć goli, które pozwoliłyby mu wysadzić Gerda „Bombowca” Müllera, Który 50 lat temu strzelił 40 goli jako najlepszy napastnik wszechczasów w Bundeslidze.

W rozmowie z Bayernem Monachium Polak ostrożnie podchodził do swojego powrotu, mówiąc: „Po tej krótkiej przerwie, Może nie jestem w dobrym tempie i mam pewne wątpliwości, jak wszystko idzieAle obiecał, że „od pierwszej minuty” będzie się starał „pokazać” całą swoją obecność.

Bayern jest o krok od zostania bohaterem

Lewandowski FC ma wygodną datę na papierze podczas sobotniej wizyty w Moguncji, ponieważ utrzymuje wyraźną przewagę nad harmonogramem nad wszystkimi swoimi obserwatorami, a nawet Tego dnia mógł zostać ogłoszony mistrzem ligi.

Oczekuje się, że jeśli bawarskiemu klubowi uda się wywalczyć mistrzostwo Zespół jest w pełni zaangażowany w ułatwianie długo oczekiwanego rekordu Lewandowskiego w pozostałych trzech meczach. Po zabawie z Mainz 05.

Na poziomie europejskim Bayern Monachium został oskarżony o nieobecność „Liuego” w ostatnich dniach Został usunięty z Ligi Mistrzów UEFA przez Paris Saint-Germain.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *