Lewandowski odpadł z mistrzostw Europy przez Polskę mimo dubletu

Polska
Robert Lewandowski. Zdjęcie: KUDRYAVTSEV / BASEN / AFP

Polska odeszła Eurocup Robert Lewandowski został ostatnim zawodnikiem grupy E, wyprzedzając Szwedów sklasyfikowanych już na ósmym miejscu, pierwszym z kluczowych, w środę w Sankt Petersburgu, po przegranej 2-3 ze Szwecją mimo dwóch bramek.

Szwedzki pionier Emil Forsberg (2, 59) odpowiedział na dwa gole Lewandowskiego (61, 84), a Victor Klaassen (90 + 4) zajął trzecie miejsce wśród Skandynawów, dając im bramkę i przywództwo E.C.

Szwecja dodała w sumie 7 jednostek, co pozwoliło Hiszpanii pokonać klucz, z zwycięstwem 5:0 nad Słowacją na drugim miejscu z 5 punktami i trzecim miejscu z 3 punktami.

Słowacja jak Polska

Podobnie jak Polska, Słowacy są poza strefą euro, ponieważ ich różnica docelowa -5 jest o trzy jednostki gorsza od trzeciej.

Ogromne zwycięstwo Hiszpanii nad Słowacją jest jednym z trzech najlepszych na Ukrainie, ponieważ Hiszpania kwalifikuje się do 1/8 finału Eurocup i ma lepszą różnicę bramek niż Finlandia i Słowacja.

Ponadto Hiszpania zna już swojego rywala w 16 meczach: Chorwację.

Kwalifikacja ósma: Belgia, Włochy, Holandia, Walia, Austria, Dania, Francja, Anglia, Czechy, Szwecja, Szwajcaria, Chorwacja, Hiszpania i Ukraina

Usunięto: Macedonia Północna, Turcja, Rosja, Szkocja i Polska. Słowacja jest prawie wyeliminowana, ponieważ Węgry będą jedynym kwalifikatorem, który pokona Niemcy przynajmniej sześcioma bramkami.

Demokracja umiera, gdy panuje cenzura. Dziś możesz pomóc w utrzymaniu niezależnego magazynu za 3 dolary miesięcznie. Wnieś swój wkład i bądź częścią rozwiązania!


You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *