Lewandowski zaskakuje uprawianiem sportu z żoną na Majorce

Robert Lewandowski spieszy się z pozostałymi urlopami przed dołączeniem do Bayernu Monachium Ekscytujący sezon z nowym trenerem. Ale choć nie przestają krążyć pogłoski o możliwym odejściu polskiego napastnika, on kontynuuje przygotowania i zdrowy tryb życia, z którego jest dumny wraz z żoną. Jednak ostatnie posty dla obu wywołały spore zamieszanie Taran i Anna wydają się ćwiczyć akrojogę, system, który według wielu łączy akrobatykę i jogę.

„Morning Acroyoga”, napisał piłkarz, aby towarzyszyć zdjęciu, na którym pojawia się na plaży poety, Leżąc na piasku, trzymając żonę w dłoniach i stopach. Jego żona również chciała pochwalić się niektórymi ze swoich pozycji na Instagramie, w jej przypadku wybrała trudniejszą, ale też bardziej romantyczną. W nim siedzący Lewandowski trzyma Annę w pozycji do góry nogami, jednocześnie obdarzając się pięknym i bardzo egzotycznym pocałunkiem.

Czyli Robert i Anna nie przestali uprawiać sportu, odkąd dotarli do brzegów Morza Śródziemnego po wyjściu Polski na Mistrzostwa Europy. Musimy o tym pamiętać Lewandowski kupił dom na Majorce i wprowadził się do swojej pięknej rodzinyAle także wykorzystali swoje wolne dni, aby zjeść lunch w jednej z najlepszych restauracji w okolicy oraz osobno jeździć na rowerze i uprawiać inne sporty.

A gdyby to nie wystarczyło, Wyruszyli także na żeglarstwo jako rodzina i wykorzystali te dni, aby spotkać się z przyjaciółmi, którzy odwiedzają wyspę. Wszystko po to, aby odłączyć się od zasilania i cieszyć się kilkoma dniami z dala od zgiełku, jaki lato generuje wokół gwiazd. Lewandowski został już utworzony z najlepszymi zespołami w Europie, a Słońce umieściło teraz Chelsea jako pole position.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *