LG CreateBoard, nowe rozwiązanie poprawiające wrażenia w klasie — Technocio

LG CreateBoard, nowe rozwiązanie poprawiające wrażenia w klasie — Technocio

Zaprojektowane z myślą o cyfrowych środowiskach edukacyjnych, interaktywne wyświetlacze firmy LG zapewniają niestandardowe funkcje, dzięki którym nauka staje się przyjemna i łatwa.

Firma LG Electronics (LG) ogłosiła wprowadzenie na rynek serii tablic cyfrowych LG CreateBoard (modele 86TR3DK, 75TR3DK, 65TR3DK i 55TR3DK) dla środowisk edukacyjnych. Idealne do interaktywnych sal lekcyjnych, urządzenia te są wyposażone w 40-punktowy ekran wielodotykowy[1] dotykać. Oznacza to, że ta sama liczba osób może dotykać ekranu w tym samym czasie, zapewniając bardziej elastyczne i interaktywne wrażenia z pisania i rysowania, a także zapewniając dostęp do aplikacji dedykowanych do cyfrowej nauki i opartego na chmurze rozwiązania do zdalnego zarządzania, które jest łatwe używać[2].

Te nowoczesne projekty zostały stworzone, aby sprostać dzisiejszym cyfrowym potrzebom edukacyjnym uczniów i nauczycieli. Wśród praktycznych funkcji formularzy jest dostęp za pomocą kodu QR i inteligentnego wyświetlacza. Dzięki pierwszej opcji nauczyciele mogą łatwo uzyskiwać dostęp do Google Drive i Microsoft OneDrive na LG CreateBoard i szybko udostępniać materiały do ​​nauki. Natomiast funkcja Smart View umożliwia wyświetlenie na ekranie dwóch lub więcej elementów w osobnych oknach lub nałożonych na siebie w trybie wielu okien.[3]. Ta funkcja pomaga uczniom lepiej zrozumieć treści edukacyjne i instrukcje, umożliwiając im jednoczesne przeglądanie wielu dokumentów, filmów lub innych materiałów.

Co więcej, rozwiązania te są odpowiednie dla cyfrowych przestrzeni edukacyjnych, ponieważ LG CreateBoards jest dostarczany z aplikacją LG CreateBoard Lab, która oferuje różnorodne narzędzia do pisania, które mogą zwiększyć zaangażowanie uczniów. Dodatkowo ta opcja umożliwia jednoczesne bezprzewodowe podłączenie do dziewięciu monitorów, umożliwiając uczniom łatwe udostępnianie plików z ich urządzeń osobistych i prezentowanie swojej pracy nauczycielowi, stwarzając okazję do wymiany pomysłów i uzyskania konstruktywnej informacji zwrotnej.

LG CreateBoard zawiera LG ConnectedCare™, oparte na chmurze rozwiązanie do zarządzania urządzeniami przeznaczone dla szkół i innych środowisk edukacyjnych, które upraszcza zdalne monitorowanie i zarządzanie wieloma ekranami. Zawiera zintegrowany i intuicyjny panel kontrolny, który zapewnia administratorom IT możliwość zdalnego monitorowania i kontrolowania ekranów ich placówek oświatowych.[4] różne prace. Mogą też wysyłać alerty, aby uczniowie i nauczyciele byli na bieżąco z zadaniami domowymi lub przypominali wszystkim o nadchodzących wydarzeniach szkolnych.

„LG CreateBoard oferuje nauczycielom i studentom wciągające i interaktywne doświadczenie, dobrze dopasowane do dzisiejszych cyfrowych środowisk i stylów uczenia się” — powiedział Baek Ki-moon, starszy wiceprezes i szef działu informacyjnego. samotność. „Wykorzystując nasze wyjątkowe technologie wyświetlania, będziemy nadal dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania, aby sprostać zmieniającym się potrzebom sektora edukacji”.


[1] W środowisku Windows wykrywanych jest maksymalnie 40 punktów, aw środowisku Android — maksymalnie 32 punkty.

[2] Wymagana subskrypcja dla opartego na chmurze rozwiązania LG ConnectedCare DMS (Device Management System).

[3] Tryb wielu okien może nie działać z niektórymi aplikacjami, a tryb obrazu w obrazie jest dostępny dla monitorów ze źródeł zewnętrznych.

[4] Dzięki LG ConnectedCare DMS można zarządzać nawet 100 kompatybilnymi urządzeniami wyświetlającymi.

Technoseo

Technocio – trendy technologiczne
Jesteśmy społecznością, która łączy miliony ludzi za pośrednictwem wiadomości i analiz trendów w technologii, stylu życia, hotelarstwie i turystyce.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *