LG StandbyMe Go, bezprzewodowy telewizor z ekranem dotykowym w etui podróżnym

LG StandbyMe Go, bezprzewodowy telewizor z ekranem dotykowym w etui podróżnym

LG uwielbia próbować nowych rzeczy i tym razem wymyśliło bardzo praktyczne urządzenie, które ma wiele zastosowań.

LG StandbyMe Go To bardzo ciekawa propozycja koreańskiego międzynarodowego koncernu. Znajduje się około a Bezprzewodowy telewizor/monitor z ekranem dotykowym, który można przechowywać w torbiewygodnie się nią poruszać.

Wyświetlacze bezprzewodowe są bardzo popularne, ale większość z nich wymaga podłączenia do gniazdka elektrycznego. LG StandbyMe Go ma własną baterięktóry oferuje zasięg do trzy godziny.

Znajduje się około a 28-calowy ekran dotykowy HDR LED o rozdzielczości 1080p Częstotliwość odświeżania 60 Hz z obsługą Dolby Vision. Ona też ma 4 głośniki kompatybilne z Dolby Atmos. Można to zobaczyć w filmie otwierającym wiadomości.

Telewizor jest w torbie LG

Ten mobilny telewizor korzysta z popularnego systemu WebOS firmy LG i ma Wi-Fi Możesz korzystać z Netflix, Disney+, Prime Video i pozostałych platform.

To jest również Ekran dotykowy, który umożliwia granie w gry wideo na telefonie komórkowym na gigantycznym talerzu. Jak pokazano na filmie, Możesz ustawić go poziomo, aby grać w cyfrowe gry planszowe, Lub symuluj odtwarzacz CD (lub odtwarzacz MP3).

Jest połączony z torbą za pomocą Ramię pozwala na używanie go w pionie lub poziomie. W rzeczywistości w dowolnej pozycji, ponieważ ekran obraca się o 365 stopni.

Zarówno monitor, jak i pilot są przechowywane w środku Wojskowa torba ochronna MIL-STD-810H. Oznacza to, że jest odporny na wodę i kurz oraz wstrząsy i upadki.

Przy wymiarach zaledwie 670 mm x 433 mm x 119 mm zmieści się w bagażniku samochodu lub pod łóżkiem.

LG StandbyMe Go, bezprzewodowy telewizor z ekranem dotykowym w etui podróżnymI Już na sprzedaż w Korei Południowej. W cenie ok 900 euroTorba jest dostępna w różnych kolorach. Wydaje się, że to dobry zakup dla osób, które dużo podróżują lub potrzebują przenośnego telewizora w domu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *