LG UltraGear 17G90Q, pierwszy laptop do gier firmy LG, jest wyposażony w najmocniejszy sprzęt Intel i NVIDIA | technologia

Debiut pierwszego laptopa do gier LG z procesorami Intel 11. generacji, procesorem graficznym RTX 3080 Max-Q. Kto oferuje więcej?

LG produkuje laptopy od ponad 20 lat, więc to zaskakujące LG UltraGear 17G90Q to pierwszy laptop do gier firmy.

Dodano do swojej linii gier UltraGear, który – który Miałem już ekrany i inne peryferia w celu prezentacji graczy Potężny laptop do gier, ale jednocześnie lekki i użytecznyMa tylko 21,4 mm grubości i waży zaledwie 2,7 kg.

LG chciało zrobić Wielki pierwszy występ, z doskonałym laptopem z najlepszym w tej chwili sprzętem. ma Stylowa i wytrzymała aluminiowa obudowa, z logo UltraGear potwierdzającym jego tożsamość w grach:

ona ma 17,3-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD częstotliwość odświeżania 300 Hz I czas odpowiedzi 1 milisekundy.

Co zaskakujące, nie jest to wyświetlacz OLED HDR, biorąc pod uwagę rodowód firmy w tym dziale.

będzie eskalować Procesor Intel Tiger Lake 11. generacji -H, z 16 lub 32 GB pamięci RAM DDR4, s Układ graficzny RTX 3080 Max-Q. Z dwoma dyskami SSD NVMe o pojemności do 1 TB.

też będzie miał Czytnik linii papilarnych na przycisku zasilaniaGłośniki stereo z dźwiękiem 3D DTS: X Ultra, kamera internetowa FullHD z mikrofonem i specjalne oprogramowanie do przetaktowywania.


Oświetlenie RGB i futurystyczny design nie wystarczą, by zdecydować, czy laptop do gier jest dla Ciebie odpowiedni. W tym przewodniku mówimy, co należy wziąć pod uwagę.

Inne potwierdzone funkcje to łączność Wi-Fi 6E, 4 porty Thunderbolt, USB typu C, dwa porty USB 3.2, wyjście HDMI i czytnik kart microSD.

Wygląda jak laptop do gier, choć zmierzy się z twardą konkurencją, bo też nie oferuje elementu różnicującego.

ten Port do gier LG Ultragear 17G90Q Zostanie zaprezentowany 4 stycznia na targach CES 2022.

Wejdzie do sprzedaży w pierwszym kwartale roku w Stanach Zjednoczonych i Korei Południowej, a wkrótce potem w pozostałych częściach świata. Ceny nie są podane.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.