LG wprowadza głośnik XBOOM XL7 z dźwiękiem La Changa

LG wprowadza głośnik XBOOM XL7 z dźwiękiem La Changa

Elektronika LG Skonfiguruj swoje środowisko dźwiękowe za pomocą Legendary Głos La Changiaby zaprezentować swoje nowe stulecie w Meksyku XBOOM XL7 Co obiecuje doprowadzić kończyny użytkowników do wysokiego poziomu.

To przenośny głośnik o mocy 250 W, certyfikat odporności na zachlapanie IPX4, dynamiczne wielokolorowe oświetlenie, mikrofon i gitara oraz dźwięk, który obiecuje dużą moc dzięki temu. Głośnik 8-calowy gigant, zdolny do tworzenia mocniejszych basów.

Nowy soundbar LG jest wyposażony w wytrzymałą baterię, która skutecznie zapewnia 18 godzin podtrzymania, dzięki czemu impreza nigdy się nie kończy. Ponadto gwarantuje, że każda przestrzeń będzie rezonować dzięki wbudowanemu dynamicznemu wzmacniaczowi basów, który pozwala cieszyć się zrównoważonym dźwiękiem bez zniekształceń basów, czego efektem są basy odczuwalne nawet przy niskim poziomie głośności.

I jak na każdej imprezie akustycznej, oświetlenie ma ogromne znaczenie, dlatego XBOOM XL7 zawiera żarówki, które tworzą imprezowy pokaz świetlny z wielokolorowym oświetleniem pierścieniowym, które wibruje w rytm odtwarzanej muzyki.

Ponadto nowa funkcja Dynamic Pixel Lighting oferuje gotowe ustawienia animacji do wyświetlania kolorowych wzorów, animowanych postaci, a nawet tekstu, który użytkownicy mogą wpisać z aplikacji XBOOM i wyświetlić na panelu LED głośnika.

Głośniki z serii XBOOM mogą być używane na zewnątrz, dzięki certyfikacji IPX4, co oznacza, że ​​są odporne na zachlapania.

„Nowy LG XBOOM XL7 jest wyposażony w wiele funkcji zaprojektowanych tak, aby zapewnić niezapomniane wrażenia w każdej chwili. W tej nowej serii LG stworzyło kompleksowe rozwiązanie audio, które koncentruje się na byciu najlepszym sprzymierzeńcem użytkowników w tworzeniu wyjątkowego środowiska, które można zabrać ze sobą wszędzie, powiedział Daniel Aguilar, dyrektor ds. Komunikacji korporacyjnej w LG Electronics w Meksyku.

Przybliżona cena: 10 000 meksykańskich peso

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *