Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu COVID-19 wśród osób niezaszczepionych jest nadal wysoka

Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu COVID-19 wśród osób niezaszczepionych jest nadal wysoka

Liczba przypadków koronawirusa, zgonów i hospitalizacji zmniejszyła się, ponieważ więcej Amerykanów jest szczepionych przeciwko wirusowi, ale wskaźniki nie zmieniły się znacząco w przypadku osób, które nie otrzymały szczepionki, Washington Post wzmiankowany.

Ponad 62% dorosłych w Stanach Zjednoczonych otrzymało co najmniej jeden zastrzyk szczepionki COVID-19, a ponad 51% z nich zostało w pełni zaszczepionych. Według danych z całej populacji Stanów Zjednoczonych 40,5% wszystkich ludzi jest w pełni zaszczepionych Dane z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

W analizie Washington Post stwierdził, że gdyby zaszczepione osoby zostały usunięte z oceny danych, wskaźnik zachorowań dla niezaszczepionych Amerykanów byłby podobny do wskaźnika zachorowań dla wszystkich mieszkańców na 31 grudnia.

CDC podało, że w zeszłym tygodniu liczba przypadków w Stanach Zjednoczonych wynosiła średnio nieco ponad 20 000 dziennie.

Washington Post stwierdził, że odsetek osób niezaszczepionych jest o 73% wyższy niż podane liczby. Analiza wykazała, że ​​w stanach z dużą liczbą niezaszczepionych populacji epidemia trwa w takim samym tempie, jak podczas ostatniej fali.

Biorąc pod uwagę dostosowania dla osób, które zostały zaszczepione, liczba przypadków nadal spada, ale krajowy wskaźnik śmiertelności będzie w rzeczywistości taki sam, jak dwa miesiące temu, podczas gdy liczba hospitalizacji będzie taka sama jak trzy miesiące temu.

Lynn Goldman, dziekan z Milken Institute School of Public Health na George Washington University, powiedziała gazecie, że niezaszczepieni ludzie błędnie uważają, że nie wolno im nosić masek, ponieważ liczba ta jest niska.

„Liczby wydają się niższe i wydają się poprawiać, ale niekoniecznie są lepsze dla tych, którzy nie zostali zaszczepieni” – powiedział Goldman.

Analiza postów wykazała, że ​​ryzyko zgonu i hospitalizacji jest znacznie większe w przypadku osób, które nie zostały zaszczepione. Osoby nieszczepione w kilku stanach, takich jak Floryda i Maryland, są co najmniej o 50% bardziej narażone na leczenie szpitalne, aw niektórych stanach prawdopodobieństwo hospitalizacji jest dwukrotnie większe.

Śmiertelność jest również wyższa w przypadku osób niezaszczepionych. W stanach takich jak Michigan i Pensylwania skorygowana stawka jest o 50% wyższa niż skorygowana średnia krajowa.

Żądanie szczepień do niego Była w stanie niskiego krzyża Stany Zjednoczone, ale prezydent Joe Biden Powiedział, że ma nadzieję, że 70% dorosłych w Stanach Zjednoczonych zostanie w pełni zaszczepionych przeciwko tej chorobie do lipca I w wielu krajach Oferuj zachęty Zapłodnić tych, którzy wciąż się wahają.

Pracownicy służby zdrowia w całym kraju również tworzą wyjątkowe sposoby dotarcia do osób, które jeszcze nie otrzymały szczepionki, w tym P.Portland w stanie Oregon, który założył witrynę dla lokalnych barów.

ŁadowanieCoś się ładuje.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *