Liga Europejska. Manchester United i Villarreal dotarły do ​​finału i będą starały się zdobyć Puchar Polski

Drugie najważniejsze rozgrywki klubowe w Europie doszły już do finału: Manchester United s Villarreal Osiedlę się Liga Europejska Plik Środa 26 tego miesiąca Na Gdańsk, Polska, A wcześniej Rok Na trybunach. Dla angielskiego klubu, jednego z gigantów światowej piłki nożnej, będzie to druga definicja turnieju, po wygranej w 2017 roku. Dla Hiszpanów będzie to historyczne: zagra w swoim pierwszym finale kontynentalnym.

Manchester United nie napotkał wielu komplikacji w swojej serii, chociaż nie bawili się dobrze w rewanżu. Odwiedzono Rzym Z TH 6 a 2 Korzystne na pierwszy mecz i we Włoszech Spadł 3: 2 Edinson Cavani Otwarcie konta Red Devils. Eden Dzeko s Brian Cristante Odwrócili wynik i gospodarze mieli kilka pozycji bramkowych, aby zbliżyć się do serii, ale nie udało im się. Brazylijczyk Alex Telles wystąpił przeciwko, uzupełnił wynik, za mało dla Romy. United byli mistrzami w 2017 roku z rąk Jose Mourinho. Obecnie zarządza nim Norweg Ole Gunnar Solskjaer.

Umowa Rzymska 3 vs. Manchester United 2

Pozostali bohaterowie, którzy będą w Polsce, Villarreal, zemścili się na nim Arsenał, Którą opuścił w 2006 roku w półfinale Ligi Mistrzów. Tym razem , 2 do 1 w Hiszpanii Dotarłem do grupy prowadzonej przez Unai Emery, który W Londynie zremisował 0: 0 Został z dobrą passą w starciu z Wielkim z Anglii, chociaż w ostatnich dziesięcioleciach spadł. Nie będzie więc kolejnego finału pomiędzy angielskimi klubami, po tym jak Manchester City i Chelsea zdecydowały się w tym tygodniu w decydującym meczu największych rozgrywek w Europie.

Podsumowanie Arsenalu 0 vs. Villarreal 0

Oprócz znaczącej obecności na kontynentalnych turniejach w ostatnich latach Villarreal w ogóle nie grał. W czwartek 0: 0 w angielskiej stolicy bramkarz Jeronimo Rolli Był regularnym zawodnikiem, a Ramiro Funes Mori był jednym z rezerwowych. Juan Foyth jest drugim Argentyńczykiem w składzie żółtej łodzi podwodnej, ale kontuzja lewej nogi spowodowała, że ​​odpadł od starcia.

Środa 26. będzie trzecim finałem pomiędzy drużyną hiszpańską i angielską od czasu, gdy drugie klubowe mistrzostwa zostały przemianowane na „Ligę Europejską” w 2010 roku. W tym samym roku Atletico Madryt pokonało Fulham, aw 2016 wygrał Sevilla. . Wcześniej, w Pucharze UEFA, miały miejsce dwa spotkania między klubami z obu krajów. W 2006 roku Sewilla została poświęcona przeciwko Middlesbrough, aw 2001 roku Liverpool podniósł trofeum przeciwko Alaves.

Manchester United wyeliminował Romę pomimo przegranej 3: 2 w rewanżu we Włoszech.Filippo Montfort – Agence France-Presse

Finał z publicznością na stadionie

Gdańsk czeka na definicję, którą otrzyma Widzowie na trybunach za zgodą UEFA. Liczba widzów będzie wynosić 25% pojemności stadionu, czyli 9500 widzów. Europejski organ zarządzający piłką nożną stwierdził, że „muszą przestrzegać wymogów i ograniczeń dotyczących wjazdu do kraju obowiązujących w czasie meczu finałowego”. Ponadto stwierdził, że posiadanie biletu nie będzie skutkowało zwolnieniem. Z drugiej strony konieczne będzie przedstawienie dowodu szczepienia lub negatywnego wyniku testu Covid-19.

Z 9500 biletów do każdego klubu przydzielono 2000. Kolejne 2000 zostanie sprzedanych ogółowi społeczeństwa od przyszłego piątku i będzie kosztować od 40 do 130 euro; Każda osoba zostanie wybrana w drodze loterii i może otrzymać maksymalnie dwie osoby. Pozostałe 3500 biletów trafi do Lokalnego Komitetu Organizacyjnego, UEFA, federacji krajowych, partnerów biznesowych i prasy.

Naród

Konosah The Trust Project

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *