Liga jest zagrożona … i dwie krople

Atletico Madryt i Real Madryt walczą o mistrzostwo. Huesca, Elche i Valladolid zagrają dalej w pierwszej lidze za 90 minut. Ci z Pacheta to ci, którzy zaczynają od funkcji. Na zdjęciu powyżej o piąte miejsce walczą Real Sociedad, Betis i Villarreal.

miHuesca, Elche i Valladolid będą walczyć tego popołudnia o jedyny bilet na pozostanie w LaLiga Santander, z Huescą jako jedyną samodzielną drużyną i Valladolid z najgorszym, podczas gdy te trzy drużyny są już sklasyfikowane w europejskich pucharach. Real Sociedad, Betis i Villarreal będą walczyć o piąte miejsce w meczach trzydziestego ósmego, ostatniego dnia turnieju.

Huesca jest w dobrej pozycji, by uratować się przed rozpoczęciem meczu, który rozpoczyna się w strefach spadkowych, w których mieszkał prawie przez cały sezon, a odszedł dwa dni wcześniej po pokonaniu Athletic. Nie mógł wykorzystać swojej szansy w Benito Villamarín, a teraz będzie musiał mieć nerwy ze stali w El Alcoraz przeciwko Valencii, co było nieregularne, odkąd Elche postawił go na stole.

W ten sposób Pacita, mając „przeciętne” zwycięstwa nad Franjeverdim i Valladolidem, wie, że nie ma miejsca na spekulacje i że zwycięstwo jest jedyną rzeczą, która nie skłania ich do zwracania uwagi na stacje radiowe i inne stadiony. Kontrola nad nerwami i niepokój będą kluczem do dodania trzeciej z rzędu wygranej u siebie, takiej jak ta, którą pokonałeś Real Sociedad i Athletic. Galan, ukarz, to byłaby wielka strata.

Elche, który zostanie nagrodzony 5000 fanów za swoją zachętę, ma nadzieję, że jak najszybciej wywrze presję i zrezygnuje ze stanowiska spadkowego na rzecz trenera, który awansował go w zeszłym sezonie. Drużyna franjiverde nie zawiodła w „Finale” Ramóna de Carranzy (1-3) i nadal ma szansę na przetrwanie na pierwszym miejscu. Drużyna Fran Escribá będzie musiała zmierzyć się z inną drużyną, która nie gra w stylu Athletic Club, który przechodzi przez koniec sezonu bez wielu pozytywnych rzeczy po zdobyciu punktu w ciągu ostatnich trzech dni i poniesieniu wielu dużych strat.

Piąte miejsce na linii Z drugiej strony, w kłótni o Europę, walka została już zredukowana do tego, aby wiedzieć, które z zawodów zagrają Real Sociedad, Betis i Villarreal, oddzielone między nimi punktem, który zapewnił ich obecność w europejskich rozgrywkach w przyszłym roku.

Rojaliści to ci, którzy będą bronić piątego miejsca, które daje im dostęp do Ligi Europejskiej, przed Verdiblancosem, który zremisował z nimi punktami, i „ Żółtą łodzią podwodną ”, jeden punkt przed rywalami i wciąż jest dodatkowa kula z finałem Ligi Europy w najbliższą środę przeciwko Manchesterowi United Aby zdobyć bilet do Ligi Mistrzów UEFA.

Trzy zespoły będą musiały szukać swoich bramek na własnym boisku, a Villarreal będzie trudnym wyjściem dla Alfredo Di Stefano przeciwko Realowi Madryt, który wykorzystuje swoje szanse na zostanie mistrzem i który mógłby pomyśleć więcej o swoim spotkaniu z randką. kilka dni.

La Real, który przegrał w ostatnich dwóch meczach, będzie rywalizował z Osasuną, przeciwnikiem, który już odrabia lekcje, ale który dał już kapitanowi jasno do zrozumienia, że ​​z niczego nie zrezygnuje i mniej niż grając u siebie.

Ze swojej strony Betis również czeka na skomplikowaną wizytę, grając w Pallados i prawdopodobnie przeciwko drużynie w lepszej kondycji, jak Celta, który zdobył pięć zwycięstw z rzędu, ostatnie na Camp Nou, ale im nie służyli. Cóż… masz europejskie opcje.

O adresie

Athletic (83 punkty) Wygraj ligę, jeśli wygrasz dzisiaj lub Real Madryt nie.

Real Madryt (81 punktów). Wygraj ligę, jeśli wygrasz dzisiaj, a Atlético nie.

Do ligi europejskiej

Real Sociedad (59 punktów). Zagraj w Lidze Europejskiej, jeśli wygrasz; Jeśli zremisują (lub przegrają mniej niż 3 golami), a Betis lub Villarreal nie wygrywają; Lub jeśli przegrał więcej niż 3 golami, a Betis nie wygrał lub Villarreal przegrał.

Betis (58 punktów) Zagraj w Lidze Europejskiej, jeśli wygrasz, a Real Sociedad lub Villarreal nie wygra; Jeśli remis i Villarreal nie wygra; Jeśli przegrał, Villarreal przegrał.

Villarreal (58 punktów). Zagraj w Lidze Europejskiej, jeśli wygrasz, a Real Sociedad lub Betis nie wygra; Albo jeśli Betis remisuje i przegrywa.

zawsze

Huesca (33 pkt.) Jesteś zbawiony, jeśli wygrasz; Jeśli zremisował, a Elche nie wygrał; Albo jeśli przegrał i stracił również Valladolid i Elche.

Elche (33 punkty). Zapisuje, jeśli wygra, a Huesca nie wygrywa; A jeśli zremisują, Huesca przegrywa, a Valladolid nie.

Valladolid (31 punktów). Zostaje uratowany, jeśli wygra, a Huesca przegrywa, a Elche nie wygrywa.

Tytuł ligi dzieli Madryt

Prawdziwy sportowiec, prawdziwy sportowiec

Ostatni impuls. Atletico Madryt i Real Madryt grają w lidze w dniu, w którym ich przeciwnicy również przyjdą na spotkanie z osiągniętymi wspaniałymi bramkami. Drużyna rankingowa odwiedzi Valladolid, by zmierzyć się z drużyną Sergio Gonzaleza, która walczy o uniknięcie spadku do drugiej ligi, podczas gdy drużyna, prowadzona przez Zinedine Zidane, przyjmuje Villarreal w Valdebebas, który mimo obecności finału polskiej Ligi Europejskiej na horyzont, udział w zawodach nie jest gwarantowany w przyszłym sezonie. Atletico, Real Madryt, Real Madryt czy Atletico, jeden z nich zdobędzie tytuł.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *