Liga Mistrzów: Bertos Cervas, „wpływowy” szef Kelsey

W XXI wieku sport nie może żyć obok nowych technologii. Dlatego większość Kluby piłki ręcznej, stowarzyszenia i wielu ich zawodników ma sieci społecznościoweNiektóre z nich mają setki tysięcy obserwujących. Rzadziej zdarza się, że Bossowie Jednostek rozmnażają się w tych misjachŻył w cieniu.

ale Bertus Cervas to rzadki Aves, Z powodu Polski głównodowodzący Łomża Viv Kelsey, pochodzenia holenderskiego tak Efekt Odkąd zdecydowałemAby założyć konto w Świergot w lipcu ubiegłego roku. Od tego czasu właściciel . numer Obserwujący nigdy nie przestał rosnąć Dziękuję za publiczne wiadomości. Oznacza to, że jej największy udziałowiec prawie objął obowiązki kierownika ds. komunikacjiOgłaszanie podpisywania i odnawiania drużyn Jeszcze przed kontem klubowym.

„Myślę, że jeśli chcemy, aby ten sport był bardziej popularny, musimy być bardziej aktywni, aby być bliżej kibiców piłki ręcznej i starać się zdobyć więcej zwolenników. Możesz to zrobić tylko wtedy, gdy otwarcie rozmawiasz na dowolny temat w miłej atmosferze, ” on mówi. Marca.com z Polski Serwis, z 58 do. Wiek może trzymać go z dala od tego typu rzeczy. Jednakże, Biegle porusza się w sieciach społecznościowych, gdzie mówi szczerze.

Jeśli chcemy, aby ten sport był bardziej popularny, musimy być bardziej aktywni, aby być bliżej kibiców piłki ręcznej i starać się przyciągnąć więcej kibiców. Możesz to zrobić tylko wtedy, gdy otwarcie rozmawiasz na dowolny temat w miłej atmosferze.

Bertos Cervas, Prezydent Polski Kielce

ten gra w piłkę ręcznąmimo swojej świetności lub wartości, Niepopularny wśród innych sportów. Ale w wielu przypadkach Nie zawiera również pewnych istotnych elementów, aby była bardziej medytacyjna, Jak to mogło się stać przejrzystość instytucjonalna. Rzecz Servas dąży do zmian poprzez zgłaszanie wszystkiego o twoim klubie. „Mam nadzieję, że niektórzy prezydenci pójdą za mną i sprawią, że ten sport będzie bardziej emocjonalny. Piłka ręczna jest najfajniejszym sportem na świecie i niewiele osób o tym wie. Myślę, że powinniśmy różnić się od innych sportów. Piłka nożna jest jak religia i tak nie jest tego potrzebują, ale mniejszości powinny być”. Zrozum, że im więcej pracujemy, tym więcej ludzi o tym napisze”. Prezes Kelseya od 2002 roku.

a Strategia komunikacji wykraczająca poza tworzenie konta Świergot. ponieważ oni są Tweety To nie tylko informacja. W niektórych, aby przyciągnąć więcej obserwujących, Puzzle wydawane są wraz z biletami jako nagroda dla zwycięzców na mecze kieleckie. „Myślę, że ludzie lubią to, ponieważ jest to coś innego. Możesz pisać wiele wiadomości, aby ludzie byli bardziej aktywni. Nawet rozdaję bilety, jeśli ktoś zgadnie, kto jest następnym graczem, który dołączy do zespołu. Dają mi pomysły i sugestie, i dużo się też uczę”, mówi Servas., z Chciałby pomnożyć tysiąc swoich obecnych zwolenników. „Moim marzeniem jest mieć co najmniej 20 000 obserwujących i naprawdę wierzę, że to może coś zmienić. Obserwujący To dla mnie bardzo ważne, bo pokaże, czy jest na to rynek, czy nie. Bardzo się cieszę, że mam 2000 w tak krótkim czasie, ale aby osiągnąć swój cel, potrzebuję pięciu lub sześciu lat, ale nie poddam się”.

Moim marzeniem jest mieć co najmniej 20 000 obserwujących i naprawdę wierzę, że to może coś zmienić. Zwiększa Obserwujący To dla mnie bardzo ważne, bo pokaże, czy jest na to rynek, czy nie. Jestem bardzo zadowolona z dwóch tysięcy osób w tak krótkim czasie, ale żeby osiągnąć swój cel, potrzebuję może pięciu lub sześciu lat, ale nie poddam się.

ten Reprezentuje trenera Kelsey, Jakoś , Przeciwieństwo jej szefa. ale Talant Dogchebayev nie ma nic przeciwko nowej roli swojego szefa i przyjaciela Servas. Wręcz przeciwnie, Uwielbia tę nową misję człowieka z pasją do sportu i żyje nią jak niewielu innych, inwestując część własnego kapitału, aby utrzymać Kelce wśród elity w Europie. „To szef, który cieszy się dotykiem ręki z serca i w bardzo bliski sposób, jak inny fan. Rozmowa z ludźmi to na porządku dziennym, więc wydaje mi się, że przekazuje wiadomości po tym, jak wcześniej o tym powiedział i ja – mówi. Hiszpański trener reprezentacji Polski, lider swojej grupy w Europejskiej Lidze Mistrzów, tytuł, który zdobył w 2016 roku, coPrzyjęcie w środę w Para (18.45 godz.) tPo jego historycznym zwycięstwie w Palau zeszły tydzień.

Drużyna Kelseya świętuje zwycięstwo w Palau ze swoim szefemUmieść tweeta

To jest on Pasja do gry w piłkę ręczną zwykle nie opuszcza meczu swojej drużyny, gdziekolwiek gra. opalenizna wolno Epidemia była jedynym konkurentem, który uniemożliwił mu kontynuowanie podróży W całej Polsce i Europie. obecnie Zapraszamy po raz kolejny jako członek Krajowych lub Europejskich Wycieczek i Zobowiązań Kielce dla polskiej drużyny. coś, co onRób kamerę, odkąd przejął klub I Możliwość chodzenia do szatni lub stadionu przed i po meczach Noszą ekstrawaganckie garnitury i żółty klubowy szalik.

Dla mnie jest szefem wysokiej rangi, ponieważ zawsze idzie z prawdą i spełnia wszystko, co obiecuje. Uwielbiamy to, że jest tak blisko nas i zachęca graczy, nawet gdy przegrywamy. Jeśli wejdzie do szatni, wystarczy pogratulować lub kibicować drużynie

Talant Dujshebaev, hiszpański technik z polskich Kielc

„Nie wiem, czy jestem dziwny. Jestem normalny i zawsze mówię to, co myślę. Ludzie albo mnie kochają, albo nienawidzą. Ale to nie ma dla mnie znaczenia, ponieważ nie jestem politykiem. Jestem wojownikiem, który zawsze broni klubu z głębi serca.”, podkreśla Serwis, Z którego Talant czuje prawdziwe oddanie. „Dla mnie jest wielkim szefem, ponieważ zawsze idzie z prawdą i spełnia wszystko, co obiecuje. Uwielbiamy to, że jest tak blisko nas, dopingując graczy, nawet gdy przegrywamy. Jeśli wchodzi do szatni, jest po prostu gratulować lub kibicować zespołowi – dodaje Dujshebaev.

Pionierowanie nowej polityki transportowej

zanurzony w Nowa, zakrojona na szeroką skalę polityka transformacji w perspektywie średnioterminowej i z młodzieżą jako flagą, Servaas jest dumny z nowego projektu sportowego W europejskiej zawodowej piłce ręcznej. ponieważ Kielce obecnie Na liście płac, już przeniesiony i zatrudniony 31 zawodników, co jest rekordem w tym sporcie. „Naprawdę wierzę w naszą koncepcję. Nigdy nie chciałbym mieć więcej niż dwudziestu graczy w sezonie, trzech z nich poniżej dwudziestu. Talant jest tu od ośmiu sezonów i kocha ten klub i chcę, żeby dla niego został. Więc znacznie więcej, więc jest idealnym połączeniem” – kończy nowy influencer w piłce ręcznej. Nieprzerwany Umieść tweetaNie zawiedź ich.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *