Liga Narodów: Argentyna pokonała Stany Zjednoczone w maratonie

Liga Narodów: Argentyna pokonała Stany Zjednoczone w maratonie

To był mecz gladiatorów, maraton, który jasno pokazał, że Argentyna przechodzi wielki dar Siatkówka Ligi Narodów. Drużyna prowadzona przez Marcelo Mendesa zdobyła pięć punktów meczowych, po czym pokonała Stany Zjednoczone 3:2 częściowymi wynikami. 25-18, 23-25, 23-25, 43-41 i 15-12. Tak, dobrze przeczytaliście: czwarty set to 43:41, czyli najdłuższy w historii tych rozgrywek, bo trwał 50 minut! Zwycięstwo nabrało szczególnej wartości ze względu na swój rozwój, ponieważ zespół Albiceleste W drodze do świętowania zdobył co najmniej pięć punktów meczowych.

Argentyńscy piłkarze tańczą po historycznym zwycięstwieWiwat

Argentyna przeżywa historyczny dar po pierwszym zwycięstwie w ostatnim etapie tych rozgrywek z Niemcami. Już w najbliższą sobotę od godziny 21:00 w naszym kraju zmierzą się z Iranem, w ostatnim meczu pierwszej fazy. Mecz, który kończy trzeci weekend, odbędzie się w Anaheim w Kalifornii i będzie można go stamtąd oglądać ESPN2 I z podium gwiazda +.

Argentino zakwalifikowało się do finału dzięki historycznym zwycięstwom nad Włochami (aktualni mistrzowie świata) i Francją (aktualni zwycięzcy VNL). Z kolei Iran przechodzi przez zupełnie inną rzeczywistość, z zaledwie dwoma zwycięstwami w 10 meczach w obecnym turnieju.

W zależności od wyniku dzisiejszego meczu z Iranem i miejsca Argentyny w klasyfikacji generalnej, ich ćwierćfinałowy przeciwnik zostanie rozstrzygnięty. W tej chwili Argentyna jest na szóstym miejscu, a jej ścieżki mają skrzyżować się z trzecią, czyli obecnie Polską.

Świętowanie punktów przez Argentynę w meczu maratońskim ze Stanami ZjednoczonymiWiwat

Argentyna: Luciano Di Cecco (-), Bruno Lima (14), Luciano Vicentine (8), Luciano Palonski (13), Augustin Loser (15), Nicolas Zerba (14) Libero: Santiago Danani.

Dochody: Matias Sanchez (1), Pablo Kokartsev (14), Jean Martinez (10), Manuel Armoa Muriel (1)

ID: Marcelo Mendesa

Zjednoczone państwo: Mika Christenson (1) Matthew Anderson (19), Tore DeFalco (25), Tomas Jeske (18), Maxwell Holt (13), Jeffrey Jendrick II (1) Libero: Eric Shoji

Dochód: Kyle Russell (-), David Smith (8), Micah Maa (-)

ID: Jana Spiro

Naród

Dowiedz się o projekcie Trust

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *