Linia lotnicza z Polski rozpoczyna działalność na lotnisku Villa Clara

Polskie linie lotnicze Lot Villa otwierają lot na lotnisku Clara. Zdjęcie: ACN.

Polska linia lotnicza rozpoczęła w czwartek działalność na Międzynarodowym Porcie Lotniczym „Abel Santamaria” w Villa Clara., Itaka na rejsie z 289 pasażerami z Warszawy oraz jako touroperator.

Itaka to polski operator turystyczny działający w wielu krajach, takich jak Hiszpania i inne części Starego Kontynentu.

Mildred Gonzalez Gonzalez, zastępca przedstawiciela Ministerstwa Turystyki (MINTUR) w Villa Clara, powiedział w oświadczeniu dla prasy. Polacy odwiedzą ośrodek turystyczny Gio Santamaria, jeden z głównych biegunów przemysłu tytoniowego w kraju.

Różnorodność klientów jest dla nas naprawdę dobra, dlatego rozwijamy również nasz produkt turystyczny w Villa Clara ”- powiedział zastępca przedstawiciela Mintour.

Dziś Kanada nadal jest dla nas głównym rynkiem, ale wraz z przybyciem klientów z innych krajów Będziemy mieli możliwość obsługiwania tego lotu co tydzień, Upierał.

Wspomniał również Wzmocnili wszystko, co związane z jakością w zakresie jak najbardziej higienicznej i bezpiecznej podróży, dzięki czemu ufają szczęściu klientów.

Międzynarodowy Port Lotniczy Abel Santomaria wznowił loty komercyjne 2 listopada, prawie rok później z powodu Covit-19.

Terminal został zbudowany zgodnie z nowymi protokołami zdrowotnymi, takimi jak sygnalizowanie, gdzie każdy powinien się udać, nakładanie maski, nakładanie żelu wodno-alkoholowego i sprawdzanie odpowiednich dokumentów zdrowotnych w celu utrzymania przestrzeni społeczności.

(z informacjami z ACN)

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *