Lista najlepszych elektronicznych prezentów na Boże Narodzenie 2023 według Consumer Reports – Telemundo San Diego (20)

Lista najlepszych elektronicznych prezentów na Boże Narodzenie 2023 według Consumer Reports – Telemundo San Diego (20)

SAN DIEGO – Jeśli w okresie świątecznym szukasz prezentów dla wielu osób, prezenty technologiczne są prawdopodobnie najpopularniejsze, ale mogą też być najdroższe. Właśnie dlatego Consumer Reports sporządził listę zaawansowanych technologicznie prezentów, które kosztują 150 dolarów lub mniej.

Prezenty dla fotografa rodzinnego

Jeśli chcesz wywołać nostalgię lub po prostu potrzebujesz świetnego prezentu dla wybrednego nastolatka, rozważ aparat natychmiastowy Kodak Printomatic za 50 USD. Wydrukuj zdjęcia w zaledwie 38 sekund i możesz je wkleić w dowolnym miejscu lub zapisać na karcie SD.

Dla początkującego operatora filmowego, gimbal do smartfona DJI OM 5 za 159 dolarów jest kompaktowy, lekki i łatwy w użyciu. Przenosi wideofilmowanie smartfonem na wyższy poziom, skutecznie stabilizując wideo.

Prezenty dla miłośników muzyki

Jeśli masz audiofila na swojej liście, słuchawki Monoprice BT-300ANC z redukcją szumów za 25 USD zapewniają doskonałą redukcję szumów, są składane w celu łatwego przechowywania i mają wbudowane elementy sterujące połączeniami, głośnością i odtwarzaniem.

Audiofilom Consumer Reports sugeruje przewodowe słuchawki Grado SR80x za 125 dolarów. Grado otrzymuje wysokie oceny za satysfakcję właściciela i przewidywalną niezawodność, zapewniając dźwięk typowo spotykany w większych, droższych systemach.

Jeśli tej zimy chcesz cieszyć się wspaniałą muzyką przy ognisku, podaruj przenośny głośnik JBL Charge 4 za 150 USD bliskiej Ci osobie. Wszechstronność JBL Charge pozwala zabrać muzykę w dowolne miejsce, czy to na tarasie, patio, czy w pobliżu ogniska.

prezenty dla Gracz w domu

Wreszcie, dla gracza w Twoim życiu, Consumer Reports zauważa, że ​​niedrogi fotel do gier Staples Emerge Vortex Gaming Chair za 120 dolarów jest jednym z najwygodniejszych krzeseł, jakie recenzował. Kiedy spędzasz 12 godzin dziennie na graniu, komfort jest kluczowy. Jeśli nie masz pewności, czy zatrzymać prezent, Consumer Reports zaleca, aby nie otwierać pudełka. Niektóre sklepy mogą ubiegać się o zwrot produktu z uszkodzonym oryginalnym opakowaniem w przypadku próby zwrotu produktu

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *