Logan Paul wydaje 3,5 miliona dolarów na skrzynie z kartami Pokémon

ten karty kolekcjonerskie pokemon Nawrócili się miesiące temu W nowej gorączce złota. Po wzroście nostalgii i uruchomieniu wielu grup, które skorzystały z tego aspektu, Różni amatorzy zaczęli inwestować swoje oszczędności Żeby dostać Niektóre z najgorętszych elementów w kolekcji. Logan Pauli Jeden z YouTube więcej obsesji Z kartami Pokémon, w których zostawiłem już dobry kapitał, dostałem jedną z nielicznych skrzynek kopert z pierwszej edycji.

ten serpentyna Ponad 3,5 miliona dolarów pozostało w zamkniętym pudełku Pokémon

Pasja Paula do Pokemonów jest nadmierna. ten serpentyna Wydał duże sumy pieniędzy na karty i najwyraźniej, biorąc pod uwagę nowe przejęcia, które nabył, nie planuje zwalniać tempa. Logan Paul potwierdził na Twitterze, że kupił autentycznie zapieczętowaną skrzynkę na listy od pokemon Od pierwszej edycji Liczba większa niż 3,5 miliona dolarów. Zakup zweryfikowany przez eksperta kart Pokémon —Uważaj na podrabiane produkty– , Składa się z 11 pudełek wypełnionych kopertami na te kieszonkowe potwory. według youtube, będzie jedną z ostatnich skrzyń w tej grupie, Prawdopodobnie ostatnie zamknięte opakowanie dostępne na rynku.

aktualny, Paul nie ujawnił, co zrobi z tymi skrzyniami Pokemonów.. W filmie jest podekscytowany, że może znaleźć nawet 11 kart ładujących Od pierwszej edycji w środku twój ulubiony Pokemon w youtubeKtóry pojawił się w poprzednim wieczorze bokserskim z Floydem Mayweatherem w czerwcu ubiegłego roku. Jednak ta karta typu Ognia jest z pewnością najbardziej poszukiwaną kartą z oryginalnej talii podstawowej, a mimo to najcenniejszą, zwłaszcza jeśli ma dobrą ocenę i jest bliska mięty lub bardzo ostrożna, bez grania.

Logan Paul myśli tylko o 11 Shrezardach, które można znaleźć w skrzyniach Pokemonów.

Logan Paul w przeszłości licytował pakiety listów z pierwszym numerem dla National Alliance on Mental Illness W użyteczny sposób otwórz paczki i koperty i oceń je w strumieniu, który przyciągnął dużą liczbę widzów. Jak pokazano Z Księga znakówPaul mógł zrobić coś podobnego z tymi zapieczętowanymi skrzyniami. W każdym razie wygląda jak Logan Paul Tak, robi się to ze wszystkimi.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *