Logroño potwierdza Brazylijczyków Dutra i Ticariol – Polideportivo

Logroño, 1 czerwca (EFE). – Logroño La Rioja z Osubal League ogłosił we wtorek podpisy na kolejny sezon brazylijskiego bramkarza Leonardo Tecariola, który grał w Benidormie, i jego rodaka Leo Dutry, grającego na skrzydłach i pochodzącego z polskiej Wesla Block.

Kiedy Logroño zakończył sezon w zeszłą niedzielę, skończył mając w swoim składzie czterech brazylijskich piłkarzy: Rangela, Huckbartha, Oswaldo i Gabriela Serettę. Ale pokazał, że wie, jak się poruszać na rynku zawodników w Rio de Janeiro, ponieważ uwzględnił już trzech, dwóch ogłoszonych we wtorek i niedzielę, która potwierdziła się kilka dni wcześniej, oraz innego Leo, czyli Almeida.

Bramkarz Leonardo Vela Tikariol przyjechał, podobnie jak Almeida, z Benidormu, gdzie miał dobry sezon, którego kulminacją była kariera, która trwała trzy sezony w tym klubie i pięć sezonów w Hiszpanii, gdzie dotarł do Ciudad Incantada; 34-latek jest międzynarodowym zawodnikiem swojego kraju – wraz z Rangelem, który zastępuje go w Logroño – chociaż nie wziął udziału w ostatnich mundialach z powodu zakażenia koronawirusem.

Leonardo Dutra Ferreira uczestniczy w Tikarriol po tym, jak przybył do Hiszpanii z Cuenca, gdzie grał od 2018 do zeszłego roku, kiedy jego umiejętność strzelania zwróciła uwagę polskiej Wesli Blok, która nie zakończyła z nim sezonu i doszła do półfinału. -egzaminy końcowe. Przez EHF.

W wieku 25 lat wrócił do hiszpańskich rozgrywek zaledwie osiem miesięcy po wyjeździe, nie ustanawiając w Polsce rekordów, które uczyniły go jednym z najlepszych zawodników Osubalu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *