LoL: Riot wie, że ceny konkurencji są przestarzałe i chcą to zmienić

Dla wielu popularnych graczy MOBA z Riot Games, liga legend, Ceny postaci są całkowicie obraźliwe. Jest to jeden z największych dylematów na forach od lat, ponieważ dzisiaj jest tak wielu mistrzów Nadal kosztują tyle samo niż wtedy, gdy zostali zwolnieni. Gdybyśmy chcieli naciskać na wszystkich, byłby to numer Śmiesznie wysoki.

Wydaje się jednak, że tak To może się wkrótce zmienić. A to było niedawno Fora reddit Deweloper LoL potwierdził, że Team Aktualizuje istniejący model wyceny Blue essence Dla zdecydowanej większości postaci.

Wiele postaci LoL może otrzymać aktualizację ceny swoich niebieskich klejnotów

Właściwie tam Dwa główne sposoby pozyskiwania postaci Nowość w League of Legends. Pierwszym i najłatwiejszym sposobem jest bezpośredni zakup Mikropłatności, używając Riot Points (waluta premium gry). Jednak drugi sposób jest zwykle najbardziej popularny wśród społeczności, gdzie gracze również mogą Wydaj niebieskie klejnoty kupować bohaterów. Jest to znacznie „tańsze” dla naszych kieszeni, podobnie jak EA Darmowa moneta Osiąga się to poprzez grę i podnoszenie poziomów. Ale zdobycie tego najwyraźniej nie jest takie szybkie i wymaga wielu godzin gry i wytrwałości, aby to złożyć.

Oprócz cen w Riot Points, ostatnio było to przedmiotem dyskusji na forach reddit Wokół Cena niebieskich klejnotów dla niektórych bohaterów. Nazwa Użytkownika PM_Cute_Ezreal_pics Przyszedł złożyć skargę na to Obecnie Yumei jest wyceniony na 6300 Blue Gems i to całkowicie Przesadny Jeśli Riot Games zamierza uczynić z postaci mistrza dla początkujących. „To ogromna cena za nowego gracza bez bohatera, zwłaszcza że nie jest to nawet jeden z darmowych bohaterów, które otrzymujesz, gdy awansujesz nowe konto”.powiedział użytkownik, twierdząc, że Yuumi Powinno kosztować dużo mniejnp. 450 EA.

Ku zaskoczeniu wielu przed tym komentarzem wyszedłem Prawdziwe zamieszki, projektant gier. Użytkownik został również później uratowany w tweecie Pająk 30 z Twitterato było wykrywacz wiadomości Wysłane przez Truexy na forum:

„Myślę, że całkowicie się z tym zgadzamy Nasz obecny model cenowy jest przestarzały. sierpnia i pracuję dla Aktualizacja ceny Niebieskiej Esencji w Wiele postaci Aby lepiej odzwierciedlić obecne standardy i ich zastosowanie do wielu rzeczy. Jeśli Yumi ma być przystępną bohaterką dla nowych graczy… prawdopodobnie wkrótce będzie dostępna”..

Nasz obecny model cenowy to: Przestarzałypotwierdził jeden z projektantów LoL-a.

Komentarz jest jasny Nie przeszło to niezauważone Dla społeczności LoL, jak powiedzieliśmy na początku, ceny wielu bohaterów są nieaktualne. Konkurencja z gatunku MOBA spisała się pod tym względem lepiej i nie można o tym zapominać To może być pierwszy raz Firma proponuje m Zniżka ogólna Na wielu postaciach (nie licząc sporadycznych sprzedaży indywidualnych).

Bądź taki, na razie Więcej szczegółów w tej sprawie nie posiadamy.dlatego Będziemy musieli poczekać Zobaczmy, czy to, co powiedział Truexy, przekłada się na grę. W tej chwili firma jest właścicielem poważniejsze problemy Jakie jest rozwiązanie Po tym, jak został poddany atakowi elektronicznemu kilka dni temu z których wciąż dochodzi do siebie (lub Skargi do autorów zdjęć do trzynastego sezonu).

liga legend są popularne MOBA Gry Riot, które upadają Całkowicie za darmo dla graczy PCJeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, czytaj dalej analiza A jeśli chcesz zagłębić się w jego świat na właściwej stopie, zapraszamy do odwiedzenia naszego Przewodnik po poradach i trikach.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *