Los Angeles otwiera szczepionki COVID-19 dla wszystkich, którzy ukończyli 16 lat

Los Angeles otwiera szczepionki COVID-19 dla wszystkich, którzy ukończyli 16 lat

Los Angeles otworzyło terminy szczepień przeciwko COVID-19 dla osób w wieku 16 lat i starszych.

Na Miejska witryna internetowa poświęcona rejestracji szczepionki COVID-19, Obsługiwany przez Carbon Health, istnieje teraz możliwość umówienia się na wizytę dla osób w wieku 16 lat i starszych w ośrodkach szczepień prowadzonych przez miasto.

Osoby poszukujące szczepień w miejskich ośrodkach szczepień muszą przedłożyć ważne Definicja I być mieszkańcem hrabstwa Los Angeles. Lokalizacje zarządzane przez miasto są otwarte od wtorku do soboty.

„Jesteśmy podekscytowani otwarciem terminów szczepień dla Angelenos 16 i starszych” – powiedział burmistrz Eric Garcetti w oświadczeniu. „Nadal otrzymujemy ograniczone dostawy szczepionek, a kiedy w nadchodzących tygodniach otrzymamy więcej, miasto będzie gotowe do podania większej ilości szczepionek szybko i bezpiecznie”.

Tylko jedna szczepionka – wyprodukowana przez firmę Pfizer – została zatwierdzona do stosowania u osób w wieku 16 i 17 lat.

Zaktualizowana strona oferuje spotkania dla wszystkich osób w wieku 16 lat i starszych już we wtorek – dwa dni przed czwartkiem, kiedy Kalifornia oficjalnie otwiera szczepienia dla wszystkich mieszkańców tej grupy wiekowej. Obecnie standardy obowiązujące w całym stanie stanowią, że szczepionkę kwalifikują się tylko osoby w wieku 50 lat lub starsze, osoby z podstawowymi schorzeniami oraz osoby pracujące w pewnych podstawowych sektorach pracy.

Jednak wiele lokalnych jurysdykcji posunęło się szybciej niż stan, pozwalając każdemu w wieku 16 lat lub starszym na otrzymanie szczepionki.

Miasto Długa plaża, The System opieki zdrowotnej UC Davis W rejonie Sacramento hrabstwa Riverside, San Bernardino, Cairn, Fresno, Contra Costa, Bute, Shasta i Nevada otworzyły szczepionki dla osób powyżej 16 roku życia; Prowincje Yuba i Soter pozwalają na nagrywanie wszystkim dorosłym.

Hrabstwo Orange I San Francisco Umożliwia zaszczepienie osób w wieku 16 lat lub starszych, które mieszkają w najbardziej dotkniętych kodach pocztowych.

Każdy, kto pracuje lub mieszka w hrabstwie Alameda i ma co najmniej 16 lat, może zarezerwować wizytę za pośrednictwem stanu Cykliczny Według systemu punktacji, nawet w miejscu masowych szczepień w Moscone Convention Center w San Francisco Przełożony Hany zmarł w San Francisco.

Hany ćwierkanie Że wszystkie hrabstwa powinny już teraz umożliwić wszystkim mieszkańcom Kalifornii w wieku 16 lat i starszym uprawnienia do szczepień.

„Wydaje się jasne, że wszystkie osoby w wieku powyżej 16 lat w Bay Area (lub w całej Kalifornii) powinny w tym czasie kwalifikować się do szczepień” – powiedział Haney Napisał. „Sprzeczności i dysproporcje sięgają szczytu ironii w świetle tego, jak blisko jesteśmy, aby otworzyć je dla wszystkich”.

Wszystkie szczepionki COVID-19 są Wolny Niezależnie od statusu imigracyjnego lub ubezpieczenia zdrowotnego.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *