Łucznicy Kohuvila przygotowują się do Mistrzostw Świata Juniorów w Łucznictwie w Polsce


Młodzi łucznicy z Saltillo Cadial Gonzalez Rocha, Celine Rodriguez Riojas, Angela Ruiz Rosales i Diego Borbolla Franco, a także Sebastian Garcia Flores i Daphne Quintero Garcia z Maflovy mają zmierzyć się w przyszły piątek. Polska wyraziła nadzieję na dobre wyniki na wystawie, która odbędzie się w dniach 9-15 sierpnia.

Archers powiedzieli, że mają dobre oczekiwania wobec tych międzynarodowych zawodów, po ostatnich dobrych wynikach National Council for Physical Education and Sports (CONADE) w Monterey, Newton.

Trener tych rywali, Angel Ramரேrez Caballero, zapewnił, że po rozgrywkach krajowych kandydaci będą mocno przygotowani i przyjadą z wysokim poziomem na Mistrzostwach Świata, gdzie zmierzą się z innymi bramkarzami z co najmniej 30 krajów.

Przypomniał, że w związku z wysokimi kosztami udziału tych sportowców we wrocławskim mundialu i brakiem wsparcia rządu federalnego za pośrednictwem National Sports Authority rozpoczęto akcję zbierania darowizn od firm. Obywatele zazwyczaj mają zagwarantowaną podróż i pobyt w kraju europejskim.

„Mają duże oczekiwania co do tego udziału, nie przestali się przygotowywać, jadą na te Mistrzostwa Świata w strzelectwie z całym zapałem, jadą z wielkim entuzjazmem, ale przed tego typu strzelaniem mieli umiejętności w terenie na piechotę, jednak traktuj to w bardzo pozytywny sposób.Zamiast tego postrzegają to jako wydarzenie, którego głównym celem jest przekroczenie samych siebie ”- powiedział Angel Ramares.

Osoby zainteresowane udziałem w tych konkursach mogą skontaktować się z 844 622 6212 i 844 122 0981, aby uzyskać więcej informacji na temat procedur wspierania tych młodych ludzi. (GNGEL AGUILAR / EL HERALDO)

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *