Ludzie z Mar del Plata dodali medale na Pucharze Świata w zespole Downa «Diario La Capital de Mar del Plata

Młodzi ludzie z Mar del Plata należą do Argentyńska Federacja Sportowców z Zespołem Downa (FDASED) dodali kilka medali na Pucharze Świata w Albufeirze w Republice Portugalii i kontynuowali zdobywanie medali w „Mistrzostwach Świata w Pływaniu i Technicznym Pływaniu”, które zakończą się 23 dnia tego miesiąca.

w ten czwartek, Hiacynta Martinez Ranzi (CABA) zdobył medal złoto w singlu technicznym Oparte na Srebro tylko za darmo.

Podczas gdy Katarzyna Dominguez s Fioletowy Mendes zdobył medal Brąz w duecie technicznym.

Również, Clara Snows s Fioletowy Mendesrównież z tego miasta, dostałam Darmowy synchroniczny duet pływacki złoty.

Musimy pamiętać, że młody człowiek z Mar del Plata Agustin MarengoW zeszły poniedziałek był już zawieszony Brązowy medal uczestniczyć w Motyl o długości 25 metrów.

Wśród krajów biorących udział w tym międzynarodowym konkursie są Anglia, USA, Hiszpania, Japonia, Finlandia, Meksyk, Polska, Estonia, Włochy, Brazylia, Rumunia, Kuwejt, Irlandia, Kanada, Kolumbia i inne.

Delegacja sportowców należących do skorumpowany Odgrywają ważną rolę w tym międzynarodowym spotkaniu, zdobywając medale i udowadniając, że to dzięki „zaangażowaniu, wysiłkowi, pasji i wysiłkowi” można realizować marzenia i zdobywać nagrody.

Przypomnijmy, że delegacja reprezentująca nasz kraj w tym europejskim mundialu składa się z: Violetta Mendez (Mar del Plata), Clara Neves (Mar del Plata), Catalina Dominguez (Mar del Plata) i Jacinta Martinez Ranzi (Cappa), Agustin Marengo i Agustin Bortolotto (Mar del Plata), Agustin Gazzano (Itozingo) (La Pampa) ) Amendola (Nicochea).

Wśród nauczycieli, którzy towarzyszyli tym uczestnikom byli zawodowi technicy pływania, Yanina Locke i Marcus Burton oraz pływacy synchroniczni DT. Betlejem Cierń.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *