Luis Bologna z dobrymi wynikami jako trener uderzeń w Meksyku. – plakat sportowy

Po przybyciu Luisa Bolonia jako trenera mrugnięcia Sultan de Monterrey, zespół poprawił się dramatycznie.

*

Chociaż kwalifikacja wydawała mu się bardzo trudna, biorąc pod uwagę, jak kiepsko sobie radził na początku, w dziewiątym miejscu zaobserwowano znaczną poprawę w odbijaniu.

*

Kiedy Dani Garcia dał mi zdanie, że Polska będzie trenerem uderzeń sułtanów, drużyna była w ciemności.

*

Ale obecnie zajmuje czwarte miejsce w drużynowej średniej mrugnięcia wynoszącej 303, iloczyn 528 uderzeń na 1734 uderzenia, z 51 Homerami, 5 potrójnymi, 91 podwójnymi, 266 punktami i wynikiem 250, z 190 spacerami i 331 trafieniami.

*

Mówimy o 18-drużynowej lidze, w której liderem jest Guadalajara ze średnią 331, Saltillo 309 i Pueblo 304.

*

Kiedy Luis Bologna dołączył do sułtana de Monterrey w czerwcu, zespół osiągnął 286.

*

Ale to, co zrobił z rakietą w lipcu, było wyjątkowe, ponieważ był najlepszą drużyną ze średnią 337.

*

Sułtani zdobyli w tym miesiącu 206 punktów w 617 meczach w 17 meczach, z 21 graczami, trójkami, 43 deblami, 112 punktami i 103 RBI.

*

Warto dodać, że CDN Deportes jest właścicielem praw do transmisji Sultanes de Monterrey, więc łatwo jest tu śledzić przebieg meczów.

*

Znany zespół w tych częściach, ponieważ Mendy López (Popeye) dał wiele patyków tej franczyzie.

*

Ponadto ojciec o tym samym imieniu, który jest narratorem, wielokrotnie słyszano w Monterey słowa Liiindooo!

*

SQUEEZE PLAY: Vitola to kółko z cygarami… Soto straszy w wielkich ligach… W Japonii łóżka są z tektury… W Wenezueli domy z tektury… A w Puerto Rico buty Manacho są …Andy Montañez i El Gran Combo powiedzieli, że … Piłka nożna jest tutaj na stałe … Uczestniczyliśmy w konferencji prasowej Realu Deportivo de Santiago, chwaląc się świetną organizacją … McDonald’s wspierał ich w mistrzostwach U. 18 … Central Supermarket i Batú Wear i Solinsa dają im przepustkę do zdobycia gola… a przy okazji grają w sobotę przeciwko Cibao FC… LPR Deportes zrobiło świetną transmisję na żywo… Ernesto Tatis, Moisés „Melquiel” Peña, El Súper Profe, Ezequiel Sosa, Wilson Silverio, Emmanuel Tavárez i pani Zobeida Rivas, pokazali… Moja mglista kryształowa kula powiedziała mi, że od początku ery otwartej w 1968 roku Rafa Nadal jest ostatni tenisista, który osiągnął magiczną liczbę 1000 zwycięstw w karierze… Klub ma tylko czterech członków i są nimi Evan L. endl, Roger Federer i Amerykanin Jimmy Connors, który prowadzi w tabeli z 1274 zwycięstwami … na dzień, z 27.

wyjaśnił

Ludwik Polska

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *