Luis Enrique, na linie z powodu słabych wyników i krytyki La Cartuja

„Musisz grać lepiej, zdobywać punkty i wygrywać”. Ta dokładna analiza tego, czego potrzebuje hiszpańska drużyna narodowa, aby odnieść sukces Eurokopia może nosić podpis Jose Antonio Camacho, który podczas transmisji Hiszpania i Polska W Mediaset powiedział nawet, że „Polacy przenoszą się tam, gdzie jest piłka, trzeba grać w drugą stronę…” lub „Morata też jest po to, by chybić bramek”.

Ale nie, niepokojące jest to, że autor powyższych wypowiedzi był ten sam Luis Enrique W sali prasowej w Stadion La CartujaPole wybrane przez szefa na jego miejsce San Mames, dla więcej niż początkującego Florentino Perez Chcesz rzucić zmarłych do Andaluzyjska Rada Wojskowa, podczas filtrowania pliku Niepokój „w związku” przeciwko asturyjskiemu trenerowi specjalnie za kwestionowanie stanu trawnika. Asturian został już również obwiniony za rzekome rozdzielenie kibica z reprezentacji narodowej, podobno. Zerowa fala, Bardziej niepokojące są pieniądze, które są zablokowane przed wejściem i katastrofa, za którą nie osiągniesz ceny Hiszpańska Federacja Piłki Nożnej (RFEF) w czerwonych liczbach.

Dlaczego Hiszpania ma swojego głównego wroga u siebie: stadion La Cartuja

Ciasto Morskie

Po obstawieniu 0-0 Szwecja A 1-1 z Polską, Hiszpania jest zmuszona wygrać w najbliższą środę SłowacjaTak, w Sewilli o 18:00 w połowie czerwca. Choć nie gwarantuje to, że zrobi to jako pierwsza w grupie, natomiast trzecie losowanie zostawi to na koncie Szwecja Pokonał Polaków, by wyprzedzić go jako jedną z czterech najlepszych stron trzecich. Według hiszpańskiego trenera „Spodziewałem się w tej chwili zdobyć sześć punktów i nie straconych bramek”, aby dodać, że „z pewnością wszyscy się tego spodziewaliśmy”.

Cóż, tego można oczekiwać, a nawet wymagać od drużyny grającej u siebie, oprócz jej wielkiego potencjału piłkarskiego, pomimo obecności przeciwnika w domu… ​​i to jest wybór miasta (ze skupioną drużyną w Madrycie), ale zwłaszcza z boiska (La Cartuja, mając Pizjuán lub Villamarín), to było jak strzelenie sobie w stopę. „Musimy przyjechać do Sewilli, aby spróbować wygrać. Jeśli nie wygramy, wyjdziemy”Luis Enrique powiedział z oburzeniem, choć jednocześnie starał się promować optymizm i stwierdził, że „nadal możemy być pierwsi”. Powiedziałem, w najczystszym stylu Camacho…

Nienawistne porównanie z Lopetegui

Faktem jest, że z jednym z Polski, Asturii Ma już za sobą 20 meczów na czele reprezentacji narodowej, dodając te, które były na jego pierwszym etapie, że miał sześć lat, i drugi, w którym miał łącznie 14 lat, tyle samo, ile piastował stanowisko swojego poprzednika, Julen LopeteguiWiadomo, że zarówno Żelazo Fernanda W jaki sposób Robert Moreno I nie mówmy więcej Luis de la Fuente Były poszlakowymi wyznacznikami unii, w której jest wszystko. A liczby mówią same za siebie, bo kiedy Gibozkon jest niepokonany, ma 14 zwycięstw, 6 remisów, 61 bramek na jego korzyść i 12 przeciwko niemu.Luis Enrique poniósł trzy porażki i osiem remisów.

Julen Lopetegui na treningu przed Mundialem w Rosji. (EFE)

Liczby Luzhou zostały uzupełnione dziewięcioma zwycięstwami, w sumie 39 bramkami na jego korzyść i 16 bramkami w siatce. Oczywiście, 12 z nich było w zaledwie dwóch meczach, 6:0 z Chorwacją i Niemcami. Tak więc w pozostałych 18, z 27 bramkami, Średnia wynosi 1,5 na mecz, co jest dalekie od 3,5 dla Lopetegui. Ponadto należy pamiętać, że obecny trener Sewilla Odziedziczył ławkę Vicente del Bosquektóry doprowadził Hiszpanię do tytułu Mistrzostwa Świata 2010 i powtarza się w Euro 2012Chociaż nie był w stanie poprowadzić zmiany, która też nie była łatwa. Stąd słaba rola w Mistrzostwach Świata 2016 w Brazylii i Pucharze Europy 2018 we Francji.

Jeśli kiedykolwiek nadszedł delikatny moment, aby przejąć dowodzenie nad drużyną narodową, był to moment, który wpadł w ręce Lopetegui, który szczerze przyznał, że nadeszła jego kolej na powolne, ale pewne odnowienie, z Uzyskuje średnio 2,4 punktu na mecz, w porównaniu do 1,7 punktu Luisa Enrique Że nie na próżno podkreślił, że w jego mniemaniu „nie było restrukturyzacji, myślał o graczach, którzy dostosowali mój pomysł”. Cóż, z tych 14 meczów, które prowadził myślami w swoim drugim etapie, osiem zakończyło się remisem. Wśród nich dwójka pochodzi z pierwszego etapu Pucharu Europy i poprzedniego meczu towarzyskiego z Portugalią w Madrycie. Robimy to, co każe nam trener.powiedział kapitan, Jordi Alba, z którym trener miał w Barcelonie plusy i minusy, a tak naprawdę trudno mu było przejść do kadry narodowej.

tak jak lubisz Zastąpił Del Bosque po Euro 2016 i został zwolniony przez podpalacza na dwa dni przed Mistrzostwami Świata 2018.Lopetegui nie mógł kierować selekcją na żadnym końcowym etapie. Luis Enrique miał więcej szczęścia. Jeśli Hiszpania kontroluje piłkę, co nie zawsze jest grą, dzieje się tak dlatego, że ich przeciwnicy pozwalają sobie na dominację, a zatem Powiedzenie, że do dokończenia sztuk pozostało nie tylko prawda, ale i samo oszukiwanie. W rzeczywistości szanse stracone przez hiszpańskich napastników nie były wyraźniejsze niż te stracone przez szwedzkich czy polskich napastników. Krótko mówiąc, wybór Luisa Enrique wymaga dopracowania definicji, jeszcze przed etapem realizacji, ponieważ posiadanie przez niego kilku minut to marnotrawstwo.

Luis Rubiales i Luis Enrique. (EFE)

Poseł „krytykuje” Sewillę i La Cartuja

Oba remisy wpłynęły na niego, ale jego krytyka stanu pola gry była czymś więcej. Niesamowitą rzeczą jest to, że Zamek Albert, nowy zastępca prezesa RFEF, Nie miał też skrupułów, by ponownie obwiniać bruk i zwrócił uwagę na zły stan parku La Cartuja.Oprócz upału stolicy Andaluzji. – Nie jest łatwo znaleźć dziury na suchym korcie, jesteśmy w Sewilli, trudno w tym meczu oddać rytm piłki – powiedział.

Być może jego zamiarem było pokazanie, że decyzji nie podjął związany z nim prezydent. „W Federacji nikt nie myśli o pozostaniu poza domem i tak się nie stanie, Hiszpania przejdzie do drugiej rundy” – powiedział Loque w roli, w której pozostaje dobrym przyjacielem. I ta mała pewność siebie inspiruje osobę, która mówi: „Myślę, że strzelili dla nas gola w dwóch meczach”. W rzeczywistości jeden. Dokładnie taki sam jak w Hiszpanii.

Zdjęcie: Julen Lopetegui z Florentino Perezem podczas prezentacji jako trener Realu Madryt.  (EFE) Opinia

Lubi Zjawisko Camacho było zaraźliweWedług Luisa Enrique „Prasa uspokaja i jest pozytywna”. Tak powiedział Asturian zapytany, czy obawia się, że kibice odwrócą się od reprezentacji po porażkach ze Szwecją i Polską, Dziwne, że jest coś, za co chce wziąć odpowiedzialność „od Unii”, I czekam na to, co stanie się w następną środę przeciwko Słowacji. „Może nie wypada nam być pierwszymi, ponieważ możemy dotknąć Niemiec lub Francji” – powiedział odważny Camacho. Tak, ta sama osoba, która to skomentowała „Szybkie wyjście będzie bolało, chociaż na górze nie ma ludzi poszczących”. Chociaż to, co się robi, jest gorsze, niż się mówi. Jak zabrać Hiszpanię do gry w Sewilli z upałem i na stadionie takim jak La Cartuja z najgorszym obszarem w Pucharze Europy.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *