Lyon, Marsylia i Rennes jadą do Europy; Nantes w promocji – międzynarodowa piłka nożna

Sports Writing, 23 maja (EFE). Lyon i Marsylia z Argentyny, Jorge Sampaoli, zagrają w Lidze Europy w przyszłym sezonie, a Stade Rennes w Lidze Konferencyjnej, po tym jak zajęli czwarte, piąte i szóste miejsce w Ligue 1.

Na uboczu mistrzostw Europy Lens był siódmy, który nie był w stanie pokonać bezbramkowego remisu z Monako. Nantes, który przegrał u siebie z Montpellier (1–2), zamknął turniej na przedostatnim miejscu i będzie musiał wygrać cały czas w starciu wspinaczkowym z zajmującym trzecie miejsce w Lidze Francuskiej.

Lyon stracił dobrą okazję, by dostać się na trzecie miejsce i zagrać w Lidze Mistrzów UEFA. Monaco nie pokonało Lensa, a Lyon nie wykorzystał tego i upadł na swoim polu przed Niceą (2-3).

Kameruński dubler Carl Tocco Ecambi nie wywalczył dla drużyny Rudy’ego Garcii zwycięstwa, ponieważ Duńczyk Casper Dolberg, aw drugiej połowie Hassan Camara i William Saliba przewrócili sytuację i zapewnili rumuńskiej drużynie trzy punkty od Adriana Lugo. Orsi.

Sampaoli Marseille zagra w Lidze Europejskiej. Zremisowali z Metzem w pojedynku, który został rozstrzygnięty po dogrywce (1-1) dwoma kopnięciami. Pierwszy, który około 96 algierski, Farid Boulaya do miejscowej ludności. Wtedy polski Arkadisuz Milik strzelił z jedenastu metrów, aby wyrównać mecz.

Stade Rennes zagra w Lidze Konferencyjnej po pokonaniu Nimes i zajmowaniu siódmego miejsca (2-0). Bramki Sehrou Gerasiego i Benjamina Boregauda dały trzy punkty zespołowi Bruno Genesio, który strzelił swojego europejskiego gola kosztem Lensa, który nie mógł z Monako.

Nantes, przedostatni, który przegrał z Montpellier, zagra w awansie, aby uniknąć degradacji. Nims i Dijon wchodzą do drugiej ligi.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *