MachineGames nie mógł się doczekać kolejnej gry po Indiana Jones and the Great Circle

MachineGames nie mógł się doczekać kolejnej gry po Indiana Jones and the Great Circle

Deweloper pochodzi ze współpracy z Wolfensteinem przed zrobieniem przygody dla Indy

MachineGames będzie kontynuować trzęsienie ziemi po Indianie Jonesie

Ku zaskoczeniu nikogo, Indiana Jones i Wielki Krąg Był głównym bohaterem Xbox Developer_Direct, przedstawiając obiecującą przygodę na dużą skalę, która w tym roku dotrze do graczy Xbox Series i PC. Okazuje się jednak, że deweloper MachineGames nie traci czasu i już pracuje nad rozwojem produkcji dla swojego kolejnego projektu.

środek Gry wewnętrzne Przychodzi mi na myśl, że niektórzy gracze to odkryli Być może trwają prace nad nową grą Quake, tak jak przewidywała sama transmisja na żywo. Szczegóły zostały po raz pierwszy odkryte przez użytkownika ResetEra, JigglesBunny, który opublikował jego zrzut ekranu Poniżej pojawi się napis „AKE6” z logo Quake Napisane na tablicy. Ten moment można zobaczyć w 44:44 sekundzie Developer_Direct:

Choć może to być przypadek, W 2021 roku pojawiły się już pogłoski o powstaniu nowej gry Quake, więc możliwe jest, że projekt będzie produkowany przez co najmniej trzy lata. Już wtedy mówiono o możliwości zagrania Bohater przygód zarówno w trybie jednoosobowym, jak i wieloosobowym.

Trzęsienie ziemi powróciło w zeszłym roku

Gry FPS zawsze pozostawały na szczycie. W przypadku Bethesdy Quake to jedna z najsłynniejszych sag. W zeszłym roku ukazała się zremasterowana wersja drugiej części serii, która przeszła nieco niezauważona wśród wielu świetnych produkcji, mimo że rozważano jej pojawienie się na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series Personal. Bardzo wierny oryginalnej sugestii.

Quake II stał się gratką dla fanów strzelanek, oferując wymagającą, ale nie wyczerpującą rozgrywkę dzięki krótkiemu czasowi trwania głównej kampanii. Na szczęście nowa część ery nowożytnej może być poważną rewolucją. Czy będzie to kolejny projekt MachineGames po wyniesieniu Indy na szczyt?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *