MAD Lions Madrid zostaje mistrzem LEC

Rok 2021 rozpoczyna się stylowo w świecie e-sportu. Król e-sportu, League of Legends, Walczy pierwszy Rozdzielać Pełen wielkich niespodzianek, czy to w swoich regionalnych zawodach, czy w dużych turniejach, które zakończyły swoje pierwsze zawody Rozdzielać Wiosna w wielkim stylu.

Plik LE C Zaczęło się kilka miesięcy temu od świetnych ofert i nowych graczy, którzy będą dla nich punktem wyjścia do stania się jedną z najbardziej dzielących dywizji nawet w ostatnich latach. Przez kilka tygodni różne zespoły gromadziły się na szczycie tabeli, aby zostawić plik Super Wake Koniec zawału serca zakończył się zwycięstwem G2 Sports w sezonie zasadniczym.

Do finału nie było za późno, a od ćwierćfinału mogliśmy cieszyć się wspaniałymi meczami, które pozwoliły nam zobaczyć potencjał Lions of Madrid, którzy zapisali się w historii LEC.

Lwy zaczęły pokonywać Rogera, który walczył o sezon zasadniczy do ostatniej minuty, dochodząc do ćwierćfinału, by dać pierwszą niespodziankę po porażce z hiszpańską drużyną, która nie wystartowała jako kandydat.

Zwycięstwo G2 Esports nad Schalke 04 pokazało niektóre problemy samuraja, który służył Lions w prawie idealnym półfinale. Spotkanie MAD Lions i G2 Esports wyszło na korzyść niektórych Lions, którzy wygrywali w stosunku 3: 1 i byli zaskoczeni, że zajęli pierwsze miejsce w rankingu Wielkiego Finału zawodów.

Pokonanie Samurajów w półfinale pozwoliło im przejść do Łuk Nieco gorsze od znalezienia polskiej drużyny, która pokonałaby Schalke 04 bez zbyt wielu problemów i pokonała G2 Esports w prawdziwym meczu, który został rozwiązany dla Rogue.

Zwycięstwo Polaków 3: 1 spowodowało, że Samuraje odpadli z Wielkiego Finału LEC po kilku latach, w których dotarli do finału, mimo że nie rozegrali dobrego sezonu regularnego.

Tak więc dwie drużyny, które zmierzyły się ze sobą w finale LEC, to MAD Lions Madrid i Rogue. To spotkanie miało inny format niż pozostałe gry z serią, która stała się najlepszą z pięciu map.

Mecz rozpoczął się od dwóch drużyn, które podzieliły się pierwszymi stratami, ale Polacy objęli prowadzenie dzięki bardziej agresywnej kombinacji, która pozwoliła im szybciej się wspinać.

Rogue Boys nie zawahali się przed polowaniem na smoki jako jeden z głównych warunków ich zwycięstwa, a ich kontrola nad lasem pozwoliła im zdobyć pryzmat, a następnie starszego, aby zakończyć grę.

Drugie spotkanie było ponownie kontrolowane przez Rogue, który poniósł pierwsze straty, aby awansować na złotą tablicę wyników. Straty polskiej drużyny na Lwach pozwoliły im zdominować mapę i odebrać Smoki w poszukiwaniu bardzo wczesnej duszy.

Reprezentacja Hiszpanii nie chciała opuścić rąk i grała świetnie Środek gry Co zmniejszyło prowadzenie, a nawet awansowało na tablicy wyników po wielkiej walce, którą udało im się wyciąć Pomarańczowy Od publikacji do czterech członków polskiego zespołu.

MAD Lions zdołał ominąć spotkanie, aby wejść do bazy Rogue, aby opuścić bazę z tylko Maną i Ligą, ale walka o duszę była na korzyść Polaków, którzy zakończyli spotkanie z dużymi trudnościami do postawienia 2: 0.

Hiszpania nie podała sobie ręki w trzecim meczu, który byłby trampoliną do jednej z najbardziej epickich odpowiedzi LEC.. Lwy dostosowały swoją strategię, aby stać się bardziej solidnym i agresywnym zespołem, który pokonał Rogge’a w trzecim i czwartym meczu, pozostawiając remis dwóch na tablicy wyników i wszystko w rozdaniu na ostatniej mapie.

Ta piąta mapa rozpoczęła się na korzyść oszusta, który uzyskał znaczną przewagę w złocie w pierwszych minutach dzięki konfrontacjom, które były na ich korzyść.

MAD Lions wiedział, jak bronić się przed atakami polskiej drużyny, dopóki nie zatrzymał Nashoora wcześnie i zaczął zmniejszać odległości dzięki konfrontacjom, które zaczęły się odwracać na ich korzyść.

Z remisem, obie drużyny rozegrały ostatnią walkę, która wpadłaby w ręce Lions, aby zgarnąć cztery ofiary i po raz ostatni wejść do bazy polskiej drużyny, aby zamknąć mecz i ogłosić się mistrzami LEC.

Ten niesamowity powrót pozwolił MAD Lions po raz pierwszy wygrać największy europejski turniej League of Legends i zapewnić sobie miejsce w MSI, które rozpocznie się na początku maja..

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *