Mali bracia w Afganistanie umierają po zjedzeniu trujących grzybów w PolsceUdział!

23 sierpnia dzieci przybyły do ​​Polski wraz z rodzinami i zostały odizolowane w Ośrodku Imigracyjnym w Bodkowej Leśnej pod Warszawą.

Zdjęcie: EFE / Source L Universal

Lekarze w piątek ogłosili, że drugi afgański chłopiec wyemigrował do Polski i zmarł z upojenia po spożyciu trujących grzybów, podobnie jak jego młodszy brat dzień wcześniej.

– Sprawdziliśmy śmiertelność niemowląt – powiedział w oświadczeniu Lagonic, dyrektor Szpitala Dziecięcego CZD w Warszawie.

Pomimo poddania się operacji przeszczepu wątroby sześcioletnie dziecko miało niewielkie szanse na przeżycie.

Jego młodszy brat, 5 lat, zmarł na toksyny w Floyd’s Almond w czwartek rano.

23 sierpnia dzieci przybyły do ​​Polski wraz z rodzinami i zostały odizolowane w Ośrodku Imigracyjnym w Bodkowej Leśnej pod Warszawą.

Oboje i ich 17-letnia siostra byli hospitalizowani 26 i 27 sierpnia. Młoda kobieta została później wypuszczona ze szpitala.

Według serwisu informacyjnego OKO.press ojciec dzieci, księgowy, przez wiele lat służył w armii brytyjskiej, a rodzina została wydalona przez wojsko polskie na prośbę Wielkiej Brytanii.


You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *