Manuel Arboleda: Od mistrza z Cienciano do miliardera w Polsce

Manuel Arboleda: Od mistrza z Cienciano do miliardera w Polsce

Manuela Arboledymistrz Kolumbii z świat W turnieju Recopa Sudamericana w 2004 roku, po pokonaniu w rzutach karnych Boca Juniors w Stanach Zjednoczonych, był już odnoszącym sukcesy biznesmenem, któremu – jak podaje polska prasa – udało się zostać milionerem.

Po wyjściu świat Pod koniec 2005 r. Manuela Arboledy Przybył do Zagobia Lubina w Polsce, gdzie w latach 2006-2008 pokazał swoje umiejętności jako środkowy obrońca i mógł podpisać kontrakt z Lechem Poznań, klubem, w którym zyskał taki prestiż, że został znacjonalizowany i grał w reprezentacji Polski.

Za pieniądze zarobione w Polsce i inne piłkarskie doświadczenia, Manuela Arboledy Postanowił zainwestować w przyszłość i zrobił to najlepiej: nawiązał współpracę z grupą biznesową z branży nieruchomości i został milionerem, ujawniając, że jest właścicielem centrum handlowego i ma zamiar zbudować luksusowy hotel.

Mądry ruch Manuela Arboledycoś, co wielu innych piłkarzy – zwłaszcza Peruwiańczyków – powinno naśladować.

To właśnie polska gazeta „Głoswielkopolski” opublikowała reportaż o nowym życiu Manuela ArboledyZaczął swoją profesjonalną karierę piłkarską w Club Independent Santa Fe, następnie przeszedł przez Centaros Villavicencio, Tolimę i Atletico Huila, gdzie trafił. świat.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *