Manuel Lascano i Gonzalo Lo Moro, gracze Viedma szukający biletu do Paryża 2024

Bez wątpienia, Vidma to miejsce narodzin wielkich wioślarzy szybkościowych Dwóch zwolenników miasta marzy o zdobyciu biletu na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu w 2024 roku. Manuel Lascano Mikaze i Gonzalo Lo Moro, którzy będą prosić o paszport na Mistrzostwach Świata który odbędzie się w Niemczech.

Sportowcy z Rio Negro już są Koncentrując się na dużej międzynarodowej imprezie, która odbędzie się w dniach 23-27 sierpnia w Duisburgugdzie będą rywalizować W teście K4 na 500 metrów Gdzie dzielą się sprzętem Z Agustínem Rodríguezem i Gonzalo Carrerasem.

Zarówno Gonzalo, jak i Manuel Przeżywają ostatnie dni treningów z argentyńską drużyną wioślarską w Europie W celu uzyskania pozwolenia na wjazd na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024.

„Przygotowywaliśmy się bardzo dobrze.Od dwóch miesięcy pracujemy w Asturii w Hiszpanii z hiszpańskim zespołem. Pochodzimy z dobrych wibracji, dużo pracy i dużego rozwoju. Już nie możemy się doczekać, co będzie dalej Potwierdził, że kończymy przygotowania łodzi do zawodów Manuel Lascano za „Między sieciami” Do Radio z Czarnej Rzeki.


Czego potrzebujesz, aby zakwalifikować się na Igrzyska w Paryżu 2024?


osiągnąć Aby zakwalifikować się do Paryża 2024, reprezentacja Argentyny musi znaleźć się wśród sześciu najlepszych łodzi w Pucharze Świata lub być najszybsza wśród łodzi w Ameryce. Oto konkurencja Ramię w ramię z Kanadą.

W naszym sporcie Bardzo trudno jest dostać się do gry, ale będziemy walczyć Dostać się do finału A i zdobyć 6. Mamy Bezpośrednim konkurentem byliby Kanadyjczycy, którzy byliby najlepsi w Ameryce. czas temu Zawsze walczyliśmy razem z nimi, ale myślę, że osiągnęliśmy to bardzo dobrze” – dodał Lascano. O możliwościach zdobycia paszportu na wielkie międzynarodowe wydarzenie sportowe.

Chociaż początek sezonu nie był taki, jak oczekiwano, od tego czasu Drużyna K4 na 500 m zajęła 11. miejsce w swoim drugim Pucharze Świata odbyły się w Poznaniu, Po dwóch miesiącach pracy w Hiszpanii pewność siebie wzrosła W drużynie Rio Negros.

Po rozpoczęciu ze złej stopy, Dotarliśmy do Asturii, gdzie jest tor i mamy kolejną łódź do zmierzenia, Hiszpania jest w pierwszej trójce na świecie, co jest dla nas bardzo dobre. Właściwie Zrobiliśmy wielką różnicę i jesteśmy gotowi stawić czoła temu, co się wydarzy i osiągnąć najlepszy wynik” – podsumował wioślarz z Vieda Że na Igrzyskach Panamerykańskich 2019 w Limie zdobył dwa złote medale i celuje w więcej w swojej karierze.

Manuela Lascano i Gonzalo Lo Moroz kolegami z drużyny, Ich udział w mundialu w Niemczech rozpocznie się w najbliższą środę, 23 sierpnia, w cyklu Od K4 500. Potem będą mieli dzień odpoczynku i wrócą na wodę W piątek 25-go do rywalizacji w półfinale i finale imprezy.

https://www.rionegro.com.ar/wp-content/uploads/2023/08/20230815-NOTA-Manuel-Lazcano.mp3

Dostrój RIO NEGRO RADIO. Słuchaj nas na FM 90,9 z Neuquén, na FM 91,9 z Roca, na rionegro.com.ar/radio Lub za pośrednictwem naszej aplikacji (tutaj dla androidTutaj dla iOS).


You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *