Mapa drogowa Argentyny na Mistrzostwa Świata FIFA 2022 w Katarze: kluczowe daty dla Scaloni i drużyny

To wyjątkowe dni dla kampusu uniwersyteckiego Reprezentacja Argentyny kto jeździ? Lionel Scaloni. To po kilku wspólnych dniach w Stanach Zjednoczonych, były to ostatnie przygotowania do startu reprezentacji w Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. Wraz z pojedynkami z Hondurasem i Jamajką kończy się cykl, który doprowadzi do spotkania wszystkich na Bliskim Wschodzie.

Mając 54 dni do oficjalnego startu mistrzostw świata, konieczne jest wskazanie kroków, które wybrana drużyna będzie podążać do rozpoczęcia turnieju, na które czekali wszyscy kibice piłki nożnej na świecie. Dla tego, Infobae Narysuj mapę drogową kroków, które musi wykonać personel techniczny oraz terminy, których muszą przestrzegać piłkarze Albiceleste Wcześniej i te wybrane do reprezentowania niebieskiego i białego światła.

21 października – dostarczenie wstępnej listy

Za niecały miesiąc Scaloni otrzyma zadanie przesłania pierwszego składu do FIFA. W tej liście płac Będzie maksymalnie 55 piłkarzybędziesz musiał zarezerwować tytuły, które będą składać się na ostateczne wezwanie, które będzie częścią Pucharu Świata (26).

W tym kontekście należy zauważyć, że 32 drużyny, które będą rywalizować w turnieju, otrzymają swoich zawodników kilka dni wcześniej, mając na uwadze, że rozgrywki w Europie i na świecie zakończą się tydzień temu. Zmiana kalendarza w organizacji mistrzostw świata – z rozgrywanych w Europie lata, między czerwcem a lipcem, na listopad i grudzień – zmodyfikowała skład sztabu szkoleniowego.

Mistrzostwa Argentyny zakończą się w niedzielę 23 października, a Puchar Mistrzów odbędzie się pierwszego dnia listopada. Ostateczny termin przekazania listy płac wstępnych upływa w piątek, 21 października. Należy zauważyć, że stowarzyszenia nie mają obowiązku publikowania tej listy, jak ma to miejsce w przypadku ostatecznego naboru do Kataru 2022.

14 listopada – Ostateczna lista 26 graczy

Będzie to data wyznaczona dla wszystkich drużyn, aby przedstawić swój ostateczny skład w Katarze. Ale bądź ostrożny, trenerzy mogą przesłać go przed poniedziałkiem, na który FIFA zdecyduje się spotkać 832 piłkarzy Kto wystąpi na Mistrzostwach Świata na Bliskim Wschodzie.

parsować przywoływacza, z którym Scaloni będzie się identyfikować Roberto Ayala, Walter Samuel, Pablo Aimar A reszta jego asystentów, musimy uważać na koniec lig w Europie, gdzie przebywa większość graczy powołanych przez zespół DT do reprezentacji narodowej.

brać pod uwagę, Szósty i ostatni termin fazy grupowej Ligi Mistrzów odbędzie się między 1 a 2 listopada. Innymi słowy, na mniej niż 20 dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata, ustalonych na niedzielę 20, mecz pomiędzy lokalną drużyną Kataru i Ekwadoru, kierowaną przez Argentyńczyka Gustavo Alfaro.

Musimy pamiętać, że FIFA to ustanowiła Ostatnim dniem ligi, w którym zagrają zakwalifikowani zawodnicy, będzie 13 listopada 2022 r.. Dlatego oczekuje się, że po zakończeniu zawodów gracze będą mogli zebrać się i wyjechać do Kataru. Możliwe jest również ich dołączanie, stopniowo, pojedynczo lub w małych grupach, aby wyładowywali na Uniwersytecie Kataru, argentyńskim schronieniu podczas mistrzostw świata.

Logika jest taka, że ​​Scaloni zaprezentuje 26-osobowy skład przed 14 listopada, ponieważ 16 listopada drużyna narodowa rozegra jakiś towarzyski lub otwarty trening z kierowaną przez niego drużyną narodową ZEA. Rodolfo ArruabarinaByły dyrektor Boca Juniors. Ostatni test odbędzie się przed debiutem w Pucharze Świata.

22 listopada – rozpoczynają się Mistrzostwa Świata

Zaledwie 48 godzin po oficjalnym rozpoczęciu mundialu, premiera Argentyny będzie przeciwko Królestwo Arabia Saudyjska Od 7 (czasu argentyńskiego) w Stadion LusajlStrona finałowa konkursu. W ten wtorek 22. drużyna Scaloniego zmierzy się z drużyną prowadzoną przez Francję Herve RenardKto przejął przywództwo saudyjskiej reprezentacji narodowej w 2019 roku i podbił kartę Pucharu Świata. Arabowie byli niepokonani w pierwszym etapie na linii Uzbekistanu, Palestyny, Singapuru i Jemenu. Dobry występ utrzymał się w następnej rundzie, gdzie ponownie prowadzili w grupie B, pozostawiając Japonię na drugim miejscu po niedawnym zwycięstwie nad Australią, która zajęła trzecie miejsce.

Cztery dni później, w sobotę 26-go, nadejdzie kolej na konfrontację Meksyk W wieku 16. Z byłym DT reprezentacji narodowej jako Gerardo MartinoAztekowie będą chcieli uderzyć Stadion Lusajl Przeciw drużynie jako kandydat do mundialu. Zespół Mój ojciecktóry był mocno kwestionowany przez meksykańską opinię publiczną, osiągnął klip po zajęciu drugiego miejsca w eliminacjach CONCACAF, z taką samą punktacją z Kanadą (28 punktów).

Ostatni mecz fazy grupowej odbędzie się w środę 30 listopada. zniżka będzie Polska Z Robert Lewandowskiktóry publicznie skonfrontował się z Messim, kiedy pchła Przeszłość wygrała w Złota piłka Obecnie przyjechał do Barcelony, aby spróbować umieścić drużynę Wolfa na miejscu zawodów, w których była przed przymusowym wyrzuceniem gwiazdy z Rosario. Scena pojedynku, który zadecyduje o grupie C, odbędzie się na korcie 974Zrównoważona architektura.

Podobnie jak reszta, argentyński zespół już zaczął wykreślać dni w kalendarzu w drodze do wielkiego celu dla wszystkich. Spełnił marzenie o awansie do finału Pucharu Świata w Katarze.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.