Mapy Google: nowa funkcjonalność aplikacji pokazująca jakość powietrza w regionie | Aplikacje | Telefony komórkowe | Peru | Hiszpania | Meksyk | Kolumbia | technologia

Pozwoli użytkownikom poznać jakość powietrza na danym obszarze. Ta funkcja będzie stopniowo zawierała informacje dla wszystkich krajów, więc oczekuje się, że Peruwiańczycy będą z niej korzystać w przyszłości.

Aplikacja wyświetla opcję o nazwie ’jakość powietrza’, za pomocą którego możemy uzyskać dostęp do informacji dostępnych w danym obszarze. Wewnątrz pracy w końcu będziemy mogli wizualizować Poziomy jakości powietrza oddzielone kolorami. Gdy informacja daje kolor zielony, oznacza to, że w okolicy panuje zdrowe powietrze, jeśli wyświetlany kolor jest ciemnoczerwony, oznacza to, że należy unikać wychodzenia z domu.

Informacje te są obecnie kierowane również na półkulę północną, w szczególności do Stanów Zjednoczonych. Ponieważ w tym rejonie planety niedługo wejdą lato, Pożary lasów mogą pojawiać się naturalnie Łatwo i szybko się rozprowadza. Dym, który emitują te rzeczy, może skończyć się lub zaszkodzić życiu ludzi, więc Dostęp do jakości powietrza w okolicy jest niezbędny.

Aplikacja pokazuje poziomy jakości powietrza. (Zdjęcie: Google)

Dlaczego nie można go jeszcze używać w Peru?

Narzędzie można teraz wyświetlać na większości urządzeń. jednakże, Nie wszystkie kraje mają dostęp do jego użytkowania. W tej chwili bez problemu mogą z niego korzystać tylko osoby mieszkające w Indiach i Stanach Zjednoczonych, a Oczekuje się, że wkrótce zostanie aktywowany w innych krajach.

W Ameryce Łacińskiej głównym powodem, dla którego nie możemy korzystać z tej funkcji, jest to, że Obszar nie posiada usług kontroli jakości powietrza. Dotyczy to również Peru, więc będziemy musieli Poczekaj, aż będziesz mieć infrastrukturę, która pozwoli nam uzyskać dostęp do tych informacji.

Z tego powodu może pojawić się przycisk i możemy go kliknąć, aby spróbować użyć funkcji mapy Google na naszych urządzeniach mobilnych. Pojawi się jednak komunikat:Brak informacji w tym polu”.

Podczas próby użycia funkcji w Peru pojawia się to ostrzeżenie.  |  (Zdjęcie: zrzut ekranu)
Podczas próby użycia funkcji w Peru pojawia się to ostrzeżenie. | (Zdjęcie: zrzut ekranu)

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.