Mapy Google pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze i czas dzięki tym trzem ulepszeniom

Madryt. – mapy Google Wprowadzono kilka zmian, które pojawią się w nadchodzących tygodniach i miesiącach, począwszy od wstępnego obliczenia kosztów trasy z opłatami za przejazd, po bardziej szczegółowe mapy i lepsze włączenie do ekosystemu iOS.

Celem jest pomoc w zaplanowaniu trasy i „zaoszczędzenie pieniędzy i poznanie nowego miejsca”.

Pierwsza przedstawia kierowcy szacunkowy koszt opłaty drogowej przed wyruszeniem w drogę. w ten sposób, mapy Google „Pomaga uprościć wybór między trasami bezpłatnymi i niepłatnymi”.

Google Obiecuje, że wkrótce jego użytkownicy zobaczą szacunkową cenę, która stoi między kierowcą a jego celem „dzięki informacjom przekazanym przez lokalne władze”. Obejmuje to takie czynniki, jak cena opłaty w zależności od dnia tygodnia i planowanej godziny jej przekazania.

Technologia mówi, że Mapy Google będą nadal pokazywać trasy bezpłatne, gdy będą dostępne. A jeśli chcesz całkowicie przestać widzieć metody płatności, wskazano, że musisz kliknąć trzy kropki, które pojawiają się w prawym górnym rogu i wybrać opcję unikania opłat.

Google obiecuje, że ta nowa wersja pojawi się na Androidzie i iOS w kwietniu przyszłego roku dla prawie 2000 dróg płatnych w Stanach Zjednoczonych, Indiach, Japonii i Indonezji. Inne kraje będą musiały poczekać na jego przybycie „wkrótce”.

Druga nowość skupia się bardziej szczegółowo na swoich mapach. W tym celu w przeglądarce zostaną wprowadzone nowe szczegóły, takie jak znaki stopu, sygnalizacja świetlna, układ budynków i obszary zainteresowania. Dodatkowo w konkretnych miastach można nawet zobaczyć kształt i szerokość drogi.

Ta odnowiona mapa nawigacyjna pojawi się w wybranych krajach „w nadchodzących tygodniach” na Androida, iOS, Android Auto i CarPlay.

Najnowsza aktualizacja usprawnia jego koegzystencję w ekosystemie iOS. W tym celu położono nacisk na trzy nowe ulepszenia. Pierwsza to możliwość dostępu do Map Google z ekranu głównego z nowymi widżetami, w których można zobaczyć między innymi szacowany czas przybycia i alternatywne trasy. Ponadto obecne narzędzie wyszukiwania zostanie zminimalizowane.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.