Marcella Zaccaria, Mistrzyni Tag Team w Tyler, Teksas – El Sol de San Luis

Marcela Zacharia z Potosi miała wspaniały tydzień tenisa, wygrywając tytuł debla ITF W80 z koleżanką z Meksyku Julianą Olmos, która grała w Tyler w Teksasie w Stanach Zjednoczonych.

Zawody na twardym korcie Tyler Athletic i Swim Club odbyły się w dniach 25-31 października, w których wzięło udział osiem par z eliminacjami bezpośrednimi.

Marcela i Juliana byli drugimi rozstawionymi i zmierzyli się w Wielkim Finale z nie mniej niż najlepszym rozstawionym i faworytami do pary Misaki Doi z Japonii i Karazina Kwa z Polski, którzy byli zdenerwowani dwoma setami. Śmierć nadchodzi od tyłu, z bitami 5-7 dla rywali, ale oni odzyskali siły i zremisowali 6-1 i poszli 10-5.

W ten sposób mogli ogłosić się mistrzami, pokonując Japończyków i Polaków w godzinę i 29 minut. Wcześniej pokonali w półfinale Jesse Rompisa i Alidę Sotjade z Polski i trzecią, z wynikiem 6-3, 6-3.

W ćwierćfinale pokonali Amerykanki Alexę Glatch i Quinna Gleesona 2-6, 6-3, 10-6, natomiast w pierwszej rundzie 16 meczu wyeliminowali ze Stanów Zjednoczonych E. Douglasa i E. Mandyka. 6-3, 6-0.

Warto zauważyć, że w stylu gry pojedynczej świetnie zaprezentował się Zacharia Valle, który doszedł do półfinału, gdzie odpadł z rywalizacji w finale debla Japończyka Misaki Doi, który pokonał Potosinę 7:5, 6. 0.

W drodze do półfinału pokonała w 1/16 finału Chinkę Marcelę Xiu Wang 6:4, 7:5; W 1/8 finału przeciwko Stanom Zjednoczonym Whitney Oswego 6-3, 1-6, 7-5, aw ćwierćfinale jako pierwsza rozstawiona z USA Madison Pringle 6-4, 6-3.

dane

W kategorii singli Marcella Zacharias dotarła do półfinału i odpadła.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *