Marcelo Flores i Meksykanie, którzy opuścili Europę, aby grać w Liga MX

Marcelo Flores i Meksykanie, którzy opuścili Europę, aby grać w Liga MX

Alberta Hernandeza10 września 2023 o 15:21 czasu wschodniegoCzytanie: 3 minuty.

W obecnym oknie transferowym do meksykańskiego futbolu wrócili Eric Gutierrez, „Tecatito” Corona, Eugenio Pizzuto, Santiago Naveda i Teon Wilke.

Marcelo Floresazagra dla niego jedna z największych obietnic meksykańskiego futbolu Tygrysy w tym Otwarcie 2023 Dołącza do piłkarzy Azteków, którzy postanowili porzucić futbol na starym kontynencie i dołączyć do klubu z kontynentu Liga Meksykańska.

Kwiaty19-latek swoje pierwsze doświadczenie w meksykańskim futbolu będzie zdobywał podczas treningów w kategoriach młodzieżowych reprezentacji Meksyku Arsenał z Anglii. Umiejętny zawodnik Azteków był jedną z najgorętszych perspektyw w akademii Kanonierów i miał także okazję kilkakrotnie trenować z pierwszym zespołem. Kilka tygodni temu, Mikela ArtetyMenedżer Arsenalu pochwalił talent MarceloZaznaczył jednak, że musi szukać miejsca, które pozwoli mu zdobyć doświadczenie.

„Bierzemy pod uwagę Marcelo Floresa Wiemy, jaki ma potencjał. Hiszpański strateg powiedział: „Musimy teraz dobrze zaplanować jego karierę i wiedzieć, jaki klub będzie najlepszy, aby mógł się rozwijać, i właśnie nad tym pracujemy”.

W sezonie 2022/23 Kwiaty Miał okazję grać w drugiej lidze hiszpańskiej z Realem Oviedo i spodziewano się, że Meksykanin stanie się punktem odniesienia dla drużyny, jednak „Wiolonczela” nie wywołała takiego wrażenia, jakiego oczekiwali kibice, a jego aktywność ograniczyła się do 569 zawodników . Minuta w lidze i 116 minut w lidze Puchar Del Reya.

Eric Gutierrez wrócił do Meksyku, aby grać w Chivas.Zdjęcie 7

Biorąc pod uwagę zerowe prawdopodobieństwo udziału w Premier League z Arsenal, Marcelo Flores Zdecydował się przyjąć ważną ofertę od Tigres i zdobyć pierwsze minuty w najwyższej klasie rozgrywkowej Liga MX, zawodach, w których wzięło udział wielu Azteków, którzy wrócili z Europy.

W obecnym okienku transferowym meksykański futbol powrócił do ojczyzny Erica Gutierreza, „Tecatito” Corona, Eugenio Pizzuto, Santiago Naveda I Tiona Wilke’a.

Gotti zakończył sześcioletni staż w… Eindhoven Z Holandii i z powrotem Liga Meksykańska grać z Chivas. Eryk Miał dobre momenty w drużynie PSV Eindhoven, ale nie udało mu się wyrobić sobie pozycji odniesienia i w związku z chęcią zdobycia większej liczby minut pomocnik dołączył do świętej trzódki.

Ze swojej strony Corona była jedną z tych „poświęconych” przez Sevillę, która boryka się z problemami finansowymi i musi sprzedawać zawodników, aby wzmocnić swój zespół. „Tecatito” Patrz Plan Po 10 latach w Europie miał udaną karierę na Starym Kontynencie, kiedy został mistrzem Portugalii w Porto.

Eugeniusz Pizzuto Po trzech latach spędzonych w Europie wraca do futbolu Azteków. Pomocnik podpisał w 2020 roku kontrakt z Lille, jednak w reprezentacji Francji nie rozegrał minut w pierwszym składzie i w 2022 roku został przeniesiony do braga z Portugalii, Rozegrał jednak tylko dwa mecze w kategoriach młodzieżowych i teraz ma nadzieję, że odegra większą rolę w Tigres.

Santiago Nawedy Wrócił do Meksyku, aby grać w Team America po roku wypożyczenia w polskim klubie Miedź Legnica Tiona Wilke’aMłody zawodnik Gallos Blancos powraca do azteckiej piłki nożnej, aby bronić koszulki Tapatio, głównych sił Chivas Klub, w którym gra Liga Ekspansja.

W ten sposób Marcelo Flores i reszta piłkarzy Azteków, którzy opuścili Europę, będą dążyć do osiągnięcia swojego najlepszego poziomu w Liga MX.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *