Marcelo Goceres przed nową międzynarodową szansą dzisiejszego popołudniaArgentynka będzie starać się o najważniejsze zwycięstwo w swojej karierze przeciwko niepokonanemu czołowemu Meyrimowi Nursultano w walce o tytuł międzynarodowej wagi średniej WBO. i oglądaj na żywo w TyC Sports i TyC Sports Play.


Marcelo Goceres - Meirim Nursultanov - Ważenie

Ma już ogromne międzynarodowe doświadczenie i zawsze pokazywał, że jest w stanie walczyć z najlepszymi. Marcelo Goceres Wizyta w Lublinie w poszukiwaniu zdobycia Światowa Organizacja Bokserska (WBO) międzynarodowa korona wagi średniej. Aby to zrobić, musi pokazać się przeciwko Kazachstanowi Mirim NursultanovSobotnia walka główna wieczoru na Hali Im Z. Niedzieli w Polsce będzie transmitowana na żywo w telewizji. Gra TyC Tak Rozgrywka w TyC W swojej rotacji od 18:00 została odroczona do północy Boks pierwszej klasy.

Coceres (31-4-1, 17 KO)Ma już za sobą trzy głośne walki za granicą, gdzie po ciężkich porażkach dał się poznać jako niebezpieczny wojownik. Billy Joe Sandersdo niego Tytuł mistrza świata w wadze super średniej WBO, Edgar Berlanga Tak Eric Bazinian. Mimo upadku Argentyńczykowi udało się zasłużyć na szacunek najważniejszych światowych promotorów, którzy niejednokrotnie stawiali go na celowniku.

Marcelo Goceres - Meirim Nursultanov - Ważenie

Na poziomie krajowym „Straszny” To było Międzynarodowa Federacja Bokserska (IBF) Łaciński mistrz wagi półśredniej, Łaciński WBC Tak WBO Tak Fedebol WBA Media, oprócz argentyńskiej wagi super średniej i fedebol WBA. Jego jedyną porażką w kraju był rok 2021, bez dwóch zdań Sebastian Babaci, którego wcześniej pokonał. Mężczyzna z Entre Rios wygrał niedawno przez techniczny nokaut w czwartej rundzie i jest doświadczony. Javier Maciel.

Kto jest twoim konkurentem?

Argentyńczyk jest już w Polsce, gdzie będzie musiał zmierzyć się z wyzwaniem, które może całkowicie zmienić bieg jego kariery. Nie tylko będzie musiał ponownie walczyć w środku, ale także przeciwko niemu Mirim Nursultanov (17-0, 10 KO)Kazachski W rankingu czterech głównych organizacji bokserskich. Pomimo osiedlenia się w Ameryce, Azjat stoczył ostatnie walki w swoim ojczystym kraju, upamiętniając swoją koronację. Międzynarodowy mistrz WBO w wadze średniej Z uwagi Andrzej Sirotkiń I jego jedyna obrona, przeciwko… Sebastian Babaci11 czerwca

Marcelo Goceres - Meirim Nursultanov - Ważenie

Kazak ma za sobą bogatą karierę amatorską, co jest jego specjalnością Tytuł krajowy w 2014 roku i jego 13 walkach Światowa seria boksu (12-1). Zdobył w pierwszych latach jako profesjonalista Amerykański pasUdaje mu się pokazać swój agresywny i bardzo nieruchomy styl, nieco odmienny od tego, do czego przyzwyczajone jest ostatnie pokolenie wielu krajów Azji Środkowej na głośnych billboardach.

Wczoraj obaj zawodnicy pomyślnie zważyli. Koceres wyszedł na zero z 72 400 kg, podczas gdy Nursułtanow zrobił to z 72 300 kg.

Chcesz wygrać wycieczkę do Kataru?

🤩 Nie przegap swojej szansy na udział w losowaniu i wsparcie reprezentacji narodowej w ich pierwszym meczu z Arabią Saudyjską. TyC Sports zabierze Cię na Mistrzostwa Świata.✈️

Nie przegap niczego

Otrzymuj najnowsze wiadomości z Boxeo de Primera i nie tylko!


To może Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.