Marcelo Tinelli wrócił do telewizji argentyńskiej

Pierwszy program przedstawiał dużą obecność Tinellego na ekranie i codzienne sytuacje, dzięki czemu stał się niezwykle popularny wśród publiczności i na portalach społecznościowych.

Według stacji członkami par tanecznych i innych konkursów są w tym roku Flor Vigna, Facu Mazzei – Cachete Sierra, Fio Gimenez – Pachu Peña, Flor Díaz – Sofía Jujuy Gimenez, Nacho Saraceni – Julieta Nair Calvo i Gonzalo Gerber – Barbie Selenzi i El Polaco – Mar Taris i Evan Vivas – Mariana Genesio Peña i Rodrigo Jara – Deborah Plager i Nicholas Villalba – Angela Leva i Jonathan Lazart – Barbie Franco – Gasto – Candi Rogerias z Melody Luz – Julie Puente i Faccio Insa – La Princesa – Raphaela Liuñezta i Faccio Insa – La Princesa Luciana Salazar, Giorgetto Moliniers – Rossio Marengo, Ignacio Curtis – Ulysses Bueno, Rossio Pardo, Romina Ricci i Ernesto Diaz.

W jury zasiadają Carolina „Bambita” Arduhin, Angel de Brito, Jimena Baron i Hernan Picoin. Konkurs odbywa się od poniedziałku do czwartku, podczas gdy w piątek zaplanowano naśladowanie osobistości z krajowych mediów, ale może rozpocząć się od kolejnych emisji „Welcome on Board”, już dostępnego, oraz „100 Argentinos Dicen”.

Tinelli rozpoczął swoją karierę w latach 90., współpracując przy transmisjach sportowych w Radio Rivadavia i przyjeżdżając do telewizji, aby zaprezentować sportowe nagrania wideo nadesłane przez ESPN: Tak się zaczęło „Videomatch”. Przejście na rozrywkę nastąpiło z ręki Juana Alberto Badii, którego Tinelli uważa za jednego ze swoich głównych nauczycieli; W 1996 roku założył firmę producencką Ideas del Sur, a także był zaangażowany w zarządzanie stacjami radiowymi oraz zarządzaniem San Lorenzo de Almagro i Argentyńskiego Związku Piłki Nożnej (AFA). Rozwiedziony z Ideas del Sur, założony LaFlia w 2018; W 2020 roku tradycyjny cykl telewizyjny nie ewoluował.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *