Marco Ruben potwierdził wiadomość, która wstrząsnęła fanami Central

napastnik różaniec centralnyI Marco Rubin, ogłosił dziś po południu odejście z futbolu i oświadczył, że „nigdy” nie wyobrażał sobie bycia najlepszym strzelcem wszech czasów dla tego klubu. Podczas pokazywanej na ekranach konferencji prasowej 35-latek potwierdził tę wiadomość i dodał: „Kiedy byłem młody, widziałem graczy jako superbohaterów i marzeniem było dostać się do pierwszej ligi. Spędziłem prawie osiem lat w Centrali i było to bardzo trudna droga, ale było warto do końca.Rozczarowania, których było wiele.”

„Ale cieszę się z czegoś, co wszyscy już wiedzą, a mianowicie z tego, że w następny weekend będę moim ostatnim meczem jako zawodowego piłkarza przeciwko Estudiantes. Inne rzeczy w życiu, takie jak moje dzieci i moja rodzina” – powiedział z wyraźnymi emocjami. . Gdy tylko rozpoczęła się konferencja prasowa, jego koledzy z drużyny pojawili się, przywitali go i stanęli z boku.

Wątki

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.