Marcos Laurent: „To wspaniały moment na zjednoczenie kraju”

Los Rosas (Madryt), 3 czerwca (EFE) .- Piłkarz Hiszpanii i Atletico de Madrid, Marcos Lorentz, w ten czwartek, rok i dwa miesiące po epidemii z powodu Covit-19, Europa 2020 to „świetny moment dla kraj do zjednoczenia”, dodał, że gracze są „bardzo uduchowieni, jak ważne jest to dla nich samych, dla kraju i ludzi”.

„To wspaniały moment dla nas wszystkich, aby iść razem. Jesteśmy pewni, że damy z siebie wszystko, aby to osiągnąć, możesz być pewien” – powiedział wszechstronny gracz podczas prezentacji zabawki „Baby Bellon La Rose”. Tworząc, w pełni przekażą te ośrodki „szpitale i tereny dziecięce” Fundacji Jugatropia na rzecz humanizacji.

Sergio Ramos nie znajduje się na liście 24 zawodników na Euro 2020. „W końcu lista jest długa. Mamy wielu graczy, którzy są bardzo ważni i nie mogą przyjść. Oczywiście będziemy żałować wszystkich tych żalu, ale nie będziemy w stanie wymyślić 45 graczy, a my z dnia na dzień stajemy się coraz lepsi – zadeklarował.

Marcos Laurent przywiózł do domu łóżko do spania na koncentrację reprezentacji narodowej. „Kiedy tu dotarłem i wiedziałem, że spędzimy kilka dni w Ciudad del Football, zapytałem reprezentację narodową, czy mogliby mnie zaprowadzić do łóżka. Mam nadzieję, że wszyscy, jeśli mogą, poinformują o tym. Mam sto lat. pewien procent wszystkich szczegółów. Chcę wziąć, to jest jeszcze jeden „- powiedział. EFE

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *