Mark Kwal między Ukrainą a Polską

Jak się dowiedzieliśmy, Wygląda na to, że kataloński Mark Qual został wybrany na napastnika Przez historię polskiej piłki nożnej, El Wisła Kraków, Pośrodku dolnej części tabeli znajduje się nowe wzmocnienie, odrzucając tym samym inną opcję, którą badał, Georgię Nikę Kacharavę, byłą Leg Bosnan. Jednak ten w Badalonie Ma najpotężniejszą ofertę Dnipro-1, Obecnie trzeci w lidze ukraińskiej za Dynamem Kijów i Szachtarem Donieck.

், Odrzuca oferty pierwszych klubów RFEF, w tym Nástic de Tarragona, rozmawiał z Wisłą Poszukiwacz wysokiego, solidnego profilu pamięci RAM dla jakości i efektywnego profilu pamięci RAM podczas konfigurowania central. Pochodzący z Batalony jest zdecydowany opuścić Hiszpanię Aby ponownie rozpocząć karierę. Jest teraz bez zespołu po rozwiązaniu kontraktu z AD Alcorcón.

Zimowy rynek transferowy nie słabnie w Extraclassa Jednym z najbardziej aktywnych klubów jest Wisła Kraków To destabilizuje rynek terminowy. Dwie osoby chcą tego okna na przeprowadzkę z Kostaryki Belicio Brown Wychodzi, a Czech już przyjechał Zdenek Ondrášek. Qual może być następny, jednak wspomniana oferta z Ukrainy jest najlepsza.

Pochodzący z Barcelony wysoki na 1,86 metra rozegrał 145 meczów w srebrnej lidze hiszpańskiej piłki nożnej, trzy razy w międzynarodowych rozgrywkach dla dzieci do lat 21. Był młody hiszpański Iść Sewilla FC W sezonie 2016/17 Sewilla ułożyła świetną kampanię w drugiej lidze z 14 bramkami. Następnie Pożyczki z Realu Saragossa, Girony FC i Realu Madryt Castilla. Stamtąd do AD Alcorcón zrobił Sześć goli w 51 oficjalnych walkach. Nie mógł dostać stałego miejsca w zespole garncarskim i w Wiśle Spróbuje śledzić graczy takich jak Jesús Imaz i Carlitos López Wygrać w Krakowie. Ten ostatni to także „widły” Extraclassy w sezonie 2017/18.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.