Marta García Alier: „Na szczycie europejskim nałożono ciężką rękę”

Marta García Alier: „Na szczycie europejskim nałożono ciężką rękę”

Małą marynatą z Granady, sałatką z pomidorów, dorsza, białych krewetek z Motril i jagnięciny z regionu, podzieliła się wczoraj Spotkanie 50 przywódców europejskich w Granadzie Pokaz flamenco ze zwiedzaniem Alhambry, wizytą na pierwszym uniwersytecie w Andaluzji i programem politycznym obliczonym co do milimetra dla ponad 5000 uczestników. Grenada jest obecnie stolicą Europy. Niewiele jest lepszych przykładów potwierdzających, że w sercu Europy zawsze istniała mieszanka kultur.

Dlatego tak jest sprzeczny Żeby było konkretnie Granat Miejsce gdzie Najtwardsze stanowisko kontynentu w sprawie imigracji. Przed zwiedzaniem Alhambry, symbolu relacji między jedną stroną Morza Śródziemnego a drugą, oraz przed kolacją, podczas której europejscy przywódcy mogli przekonać się, jak wiele naszych potraw smakuje jak Andaluzja, dyskutowali Jak zamknąć drzwi Europy przed tymi, którzy chcą do niej dotrzeć z Maghrebu?

Georgia Meloni i Richie Sonnet, Wczoraj premierzy Włoch i Wielkiej Brytanii zaproponowali spotkanie Presja na dalsze ograniczenia i wątpliwe porozumienia etyczne z krajami pochodzenia, a przy okazji pokazują swoim wyborcom, jak nieelastyczni są w tej kwestii. Do tego równoległego spotkania, które reprezentuje Twardogłowi przeciw imigracji Krajami tymi były Włochy, Wielka Brytania, Francja, Holandia, Albania i Przewodniczący Komisji Europejskiej. Granada Six, jak nazywają je niektóre nagrania.

Tuż przed rozpoczęciem szczytu w Granadzie 27 krajów uzgodniło najnowsze regulacje umowy migracyjnej, które jeszcze bardziej ograniczają możliwości wjazdu i azylu. Imigracja jest jednym z głównych tematów dnia. Ale, Polska i Węgry odrzucają jakiekolwiek wspólne stanowisko Prawdopodobnie zawetują tę decyzję. Wczorajsza kolacja była bardzo miła, ale napięcia utrzymują się i nie osiągnięto jeszcze ostatecznego porozumienia w sprawie imigracji i azylu. Trudno tam być.

morał?

chwila Grenada symbolizuje różnorodność naszej kulturyW Szczyt europejski wymaga ciężkiej decyzji.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *