Martino opuścił stanowisko i potwierdził, że będzie w Katarze 2022

Kontynuacja Arg DT wymagała wypisu lekarskiego, a po odwarstwieniu siatkówki w prawym oku trzeba było wykonać kilka operacji.

„Ten problem został już rozwiązany. Lekarz już go zwolnił. Przed wyjazdem do Seattle na finał CONCACAF miałem okazję spotkać go, Gerardo Torrado, i widzę go nie tylko fizycznie, ale z największymi bateriami i w niezwykły sposób na energię”Leon de Luisa, prezes FIFA.

Martino Trzykrotnie przeszedł operację odwarstwienia siatkówki w oku, co jest maksymalnym dopuszczalnym dla tego typu interwencji, i będzie mógł ponownie podróżować samolotem, czego nie był w stanie zrobić ze względu na stan.

„To Tata, którego nabyliśmy w 2019 roku, którego postanowiliśmy zatrudnić, to Tata, którego mamy dzisiaj i nie mam nic poza słowami wdzięczności i wsparcia za jego pracę za to, co wydarzyło się w przeszłości, a przede wszystkim za to, co ma przyjść w ciągu najbliższych kilku miesięcy”Dodał w wywiadzie dla prasy Azteków.

Gerardo Martinoz kolei na czele „Drzewa”, musiał być nieobecny pięć razy, a przy tych okazjach George Tellerjego asystent, objął prowadzenie.

Kolejny mecz towarzyski w ramach przygotowań do Puchar Świata Katarz którym musimy się zmierzyć Meksyk będzie z Nigeria, Dwudziestego ósmego tego miesiąca w Teksasie.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.