Marvel’s Midnight Suns szczegółowo opisuje swój system walki w rozgrywce na dużą skalę

Gry Firaxis, Twórcy cywilizacja I XCOM, Popołudnie 7 września zostało wydane przedłużone Bawić się z Północ z MarvelaRPG z taktyczną walką turową zapowiedziano pod koniec sierpnia. wideo wokół 20 minut Podaje szczegółowe informacje na temat Jak działa walka? (Coś, co wyjaśniamy Ten artykuł); pokazać Ostateczna bitwa licząca bossa, Sabertooth i pokazuje niektóre obszary na zawsze.

Zgłoszone przez zespół Firaxis odpowiedzialny za grę, tę samą osobę, która dała nam to drugie XCOM, wideo, z Niech alfa pieniądze pc, zaczyna się w uwielbieniu. Stamtąd możesz uzyskać dostęp do pliku Limbo, wielowymiarowy świat z którego wchodzisz Misje przez portale. W tym przypadku bitwa, w której Łowca (możliwy do dostosowania bohater lub bohaterka), Doktor Extrao i Blade zmierzą się z kilkoma żołnierzami Hydry.

Twórcy, którzy żartują z kontrowersji, jakie to wywołało użycie liter W walce wyjaśniają, jak działają. Będą trzy rodzaje: Atak i umiejętności (z różnymi efektami jako leczenie) i bohaterski, która polega na wzmacnianiu konkretnego bohatera i/lub jego sojuszników, a także osłabianiu innych jednostek. Obiecują z Fairaxis Sprytne normalne bitwy I szybko.

Następna sekcja Bawić się Pokaż twarz Hunter Wolverine kontra Sabretooth, gracze będą musieli stawić czoła pierwszemu złu. Każdy finałowy boss ma specjalne zdolności. W tym przypadku, pasować Pozwala odpowiedzieć losową akcją, gdy Wolverine lub Hunter użyje zdolności. Jest również w stanie atakować jednocześnie kilku przeciwników.

Bitwy przeciwko złoczyńcom… a może i bohaterom

Z dialogu między Sabretooth i Hunterem można się tego spodziewać W grze pojawia się czaszka A przynajmniej będzie to miało znaczenie, ale twórcy spodziewają się, że będziemy musieli walczyć z wieloma złoczyńcami z uniwersum Marvela… i być może z niezłomi postaciami. Lilith, główna antagonistka, rozpieszcza złoczyńców i bohaterów Wszelkiego rodzaju, a słońce o północy będzie musiało z tym walczyć.

Ostatnia sekcja Bawić się Oferuje zwiedzanie hali Abada, gdzie rybak może z nim porozmawiać Nico Minoru, Chargé d’Affairs i inni Postacie. Wiedzą też, że to środek Większy niż się wydaje: możesz Odkrywaj swobodnie za granicą odkrywać tajemnice, wiedza I więcej treści.

Północ z Marvela osiągnąć Marzec 2022 Do Hiszpanii i reszty świata sklepy na PC, PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *