Masayoshi Suken, kompozytor Final Fantasy 14, pracował podczas swojej walki z rakiem

Najbardziej emocjonalne momenty w trakcie XIV Festiwal Fanów Final FantasyW ten weekend wystąpił kompozytor Masayoshi Sokon. Podczas ceremonii zamknięcia i oficjalnego występu zespołu The Primals – prowadzonego przez samego Sukena – muzyk przekazał fanom na scenie wiadomość o swoim życiu osobistym. Okazało się, że w zeszłym roku wykryto raka. Od marca do października spędziłem kilka miesięcy w szpitalu walcząc z tą chorobą, stosując chemioterapię, która nie przeszkodziła w pracach nad aktualizacją 5.3 i piosenką Do krawędzi. Dzięki życzliwości graczy do tego Final FantasyI Sokin znalazł motywację do dalszej pracy, w międzyczasie, by pokonać raka.

Niedługo zostanie wyleczony z raka, dzięki czemu mógł wziąć udział w imprezie Fan Festival. Soken obiecuje również, że nadal będzie robić świetne gry dla fanów. Wyjaśnij to również Większość zespołu Final Fantasy XIV Nie wie o swojej chorobie Ponieważ nie chcesz, aby wpłynęło to na twoją wydajność; Ponieważ miałem taką samą ilość pracy jak zawsze, nie czułem, że nic się nie zmieniło podczas miesięcy leczenia.

Masayoshi Sokon es Kompozytor słońca Final Fantasy XIV, Od pierwszego uruchomienia w 2010 rokuA także wymyślać na nowo Final Fantasy XIV: A World Reborn I jego kolejne rozszerzenia. Był także projektantem dźwięku w epickich opowieściach Drakengard s Władca szkarłatu.

Final Fantasy XIV na PS5 zostanie oficjalnie wydany 25 maja

Wydarzenie pozostawiło wiele wiadomości związanych Final Fantasy XIVJako data ekspansji Endwalker Co lub co Salder W sprzedaży 23 listopada Ta wersja jest przeznaczona dla PlayStation 5 Będzie dostępny 25 maja. Ta ulepszona wersja obejmuje obsługę rozdzielczości 4K, HD UI, obsługę wizualnego sprzężenia zwrotnego DualSense, obsługę dźwięku 3D, nowe nagrody i krótsze czasy ładowania.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *