Mateo Messi, bohater z pokazem w Argentynie

Zawodnik zna ważny moment, przez który przechodzi, dlatego cała rodzina towarzyszyła mu do Kataru, by świętować z nim dobre chwile i być tam dla tych, którym nie jest najlepiej. Jeden z jego synów zawsze wyróżnia się psotami i kamerami Argentyna – Polska Byli z nim bardzo zaznajomieni, aby zobaczyć, czy przyłapią go na robieniu pewnych rzeczy i miał szczęście.

Widać go w jednej ze scen znęcał się nad swoim bratem Oglądał grę i nie chciał przegapić ani jednej gry, ale o dziwo przeszedł od tego do absolutnego spokoju i negatywny Kiedy jego ojciec grał na mundialu, był to prawdopodobnie ostatni mecz, jaki mógł rozegrać i stamtąd ma największą ochotę się go pozbyć, jeśli to możliwe.

Messi, jakiego jeszcze nigdy nie widziałeś: celebracja śpiewa w szatni po zwycięstwie nad Meksykiem

Pozostałości po przepustce do drugiej rundy Argentyny

Kac wywołany awansem Argentyny do 1/8 finału mistrzostw świata, osiągnięty dzień wcześniej przez reprezentację Argentyny, ustąpił miejsca w prasie tego południowoamerykańskiego kraju nazwom własnym, np. Enzo Fernández, Alexis Mac Allister czy „bluza z kapturem” Angel Di Maria.

„Enzo Fernandez, piłkarskie tornado już zdemaskowane przed Scalenetą na mundialu” – taki nagłówek w internetowym wydaniu najbardziej nakładowej gazety Clarin, w której dodano: „To, co sugerował przeciwko Meksykowi, zjednoczyło się przeciwko Polsce” od pociągnięto za sznurki Reprezentacja narodowa, która poruszała się we własnym tempie”.

O młodziku z Benfiki wspomniał też portal Infobae, który podkreślił, że „rodzi się gwiazda” i wyjaśnił „szczegóły Plotka o Realu Madryt I lupa europejskiej prasy za jego imponujący poziom w Mistrzostwach Świata w Argentynie.

Alexis McAllister, jeden z strzelców meczu vs Polska (2-0), który opuścił Argentynę w 1/8 finału, wystąpił w niektórych wiadomościach w lokalnych mediach, takich jak Clarín, który powiedział o nim, że jest „najmniej podobny do Maca Allistera”, odnosząc się do sagi rodzinnej, która obejmuje jego ojca i braci. i „gra Pocho, crackowego dziadka, który był także artystą”.

„Alexis jest kopią „Pocho” Carlosa Alberto Rieli, jednego z tych wycięć z miasta, z klubów pod dachem, z glinianych kortów i meczów bez platform” – odzwierciedlała gazeta, która rozmawiała z rodziną gracza.

Ale bez wątpienia to poprawna nazwa zgarnia najwięcej tytułów, ze względu na obawy, że za dużo generuje w trenerzeLionela Scaloniego Podobnie jak argentyńscy kibice, to Ángel Di Maria ucierpiał w meczu z Polską.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *