Matthews Focus jest jeszcze słodszy

UT Ibiza Polish znalazł nerwy z Mattusem Bokus, Pożycza z Leeds do gry dla zespołu Ipson. Europejski piłkarz Pitiuso jest tuż przy bloku, w którym strzelił już trzy gole I najlepsze pokazy za każdym razem, gdy był na boisku. Ale teraz Przedłuża swój słodki moment z drużyną swojego kraju U21, z którą strzelił gola we wtorek i zapewnił dwie asysty, Ipson Club powiedział na swoim Twitterze.

Polska pokonała San Marino 3-0, a piłkarz Ibizy był kluczową częścią jego drużyny W spotkaniu kwalifikacyjnym do dywizji Europejczyków udowadniając tym samym, że uzyskał linie z egzaminu. Zawsze uważnie przygląda się możliwościom dostania się pewnego dnia do seniorskiej drużyny, ponieważ skomentował dzień, w którym został nagrodzony jako zawodnik IPSA.

Focus nie mógł pozostać poza walką, którą grał na Ibizie Cartagena w ostatni weekend, w której Angel poniósł porażkę 5-1 i poniósł drugą z rzędu porażkę w tym sezonie. Wyspiarze zabrakło polskiego piłkarza, który został zaproszony na dwa mecze reprezentacji swojego kraju do lat 21: jeden z San Marino, a drugi z Węgrami (który zakończył się 2:2 w ubiegły piątek, 8 października).

Focus skupi się teraz na swoim zespole, który w najbliższą niedzielę ma kluczowe zobowiązanie przeciwko Mirandes Kane na stadionie Miss-Power Electronics. Pitcairnowie będą próbowali zredukować utracony fort, co doprowadziło do tego, że nie strzelili bramki w ostatnich dwóch grach. Po fantastycznym starcie w drugim, Nie przegrywając przez pierwsze siedem dni zawodów. Bycie Polakiem oznacza piłkę tlenową dla Juana Carlosa Corseto Personel z Sergio Castell. Obaj strzelili po trzy gole.

W listopadzie pojawi się nowe okno kwalifikacyjne dla europejskich U-21 do lat 21, w którym Bogus na pewno zostanie odwołany bez żadnych komplikacji. 12 tego miesiąca reprezentacja Polski w tej dywizji odwiedzi Niemcy. Tymczasem 16 września odbierze u siebie Łotwę.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *