Mauro Kantoro na kampusie: „Ma tyle opcji w ataku, co każdy duży zespół”

Liga zmierzy się w sobotę z milionerami z Karim Nights.

Mauro Kantoro Dużo wie o piłce nożnej, zwłaszcza w obszarze ofensywnym. Przeanalizował więc atak uniwersytet sportowy na ten sezon. Chociaż „U” ma tylko jeden kontrakt w tym sektorze boiska, były piłkarz uważa, że Gregorio Perez Będziesz mieć opcje do kontr Liga 1 s Puchar Libertadores 2022.

W dużym zespole trzeba mieć różnorodność, zmiany w części ofensywnej, a Ty to masz. Valera, choć był na wpół nieuchwytny, zdołał zakończyć wspaniały rok. Socar, Thiago, Villamarin, oni też mogą grać”, Odbyła się w rozmowie z Radiem Ovation.

„Wiedzą, że muszą trzymać się wymagań dotyczących koszulek, kiedy nadejdzie ich kolej na grę. W zespole takim jak U zapotrzebowanie i presja są większe, ale mają świetny sztab trenerski, co pomaga graczom się uspokoić. „dodany.

Poza tym powiedział, że zna posiłki z uniwersytetu. „Z Villamarín udało mi się wyrównać na Unión Comercio, ostatni rok zakończył się bardzo dobrze. Znam (Alfonso) Barcosa, ponieważ zmierzył się z Thiago, gdy był młody, bardzo urósł w piłce nożnej i bardzo go kocham. A Cayetano ma dobry efekt, jest wielofunkcyjny, więc jest dobrze wzmocniony

Warianty „U” w ataku

Alex Valera To główna karta docelowa Merengue. Były zawodnik z Llacuabamba pokazał całą swoją dobroć po powrocie Pereza. Jego liczby na koniec sezonu to 13 bramek i 6 asyst w 30 meczach.

João Villamarin Potrafi też grać jako napastnik. Gracz przejął tę rolę po kontuzji Sebastiana Pinko i został najlepszym strzelcem Sport Boys. Strzelił tyle samo goli co Valera i zapewnił trzy asysty.

Aleksandra Cukru Jest to kolejna alternatywa dla ataku „U”. Nie potrafił się jeszcze wyróżnić, ale kierownictwo techniczne mu ufa i dlatego poprosili o jego odnowienie. W ostatnich meczach był widziany na uboczu i nie był poza zasięgiem.

James CantoroSyn Mauro miał większe szanse w wyniku powrotu urugwajskiego trenera, jego wicemistrza w czterech meczach. Oprócz tego strzelił swojego pierwszego profesjonalnego gola przeciwko Universidad San Martin.

Guillermo Larios s Adrian Calero To lokalni gracze, którzy będą częścią zespołu w tym sezonie. Pierwszy już wie, czym jest granie w pierwszej lidze i dodaje w torbie minut. Drugi to klasa 2001 i ma dobry wzorzec fizyczny.

Zdjęcie: uniwersytet
Zdjęcie: uniwersytet

Mauro Kantoro na emeryturze

„Odkąd odszedłem, moim marzeniem zawsze była emerytura w USA, miałem okazję grać w Polsce, ale z powodów nie związanych z piłką nożną nie było to możliwe. Można by pomyśleć, że „czarny punkt” nie gra w mistrzostwach świata, ale mój „czarny punkt” nie przeszedł na emeryturę, powiedział Toro, który odwiesił buty po pobycie w Leon Huanuco.

Cantoro pozostał w Peru i obecnie wspiera projekty uniwersyteckie. Był również postrzegany jako panelista w krajowych programach telewizyjnych. „Potem naprawdę zakochałem się w tym kraju. Od 2013 roku tu jestem, ścigają się tutaj moje dzieci, jeden w samochodach, jeden w piłce nożnej, a jeden za nimi. Czuję się dobrze i czuję tu miłość ” Skończyłem.

Czytaj

Manuel Barreto został skrytykowany przez „Cuto” Guadalupe: „Nie wiem, czy był głodny w swoim życiu”
Luis Couto Guadalupe: „Fan uniwersytecki gwarantuje, że ma prestiżowego trenera”
Angel Caetano uważa La Liga 1 za lepszą: „Tempo jest wyższe niż futbol urugwajski”

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *