McFit rezygnuje w Polsce i sprzedaje swoją spółkę zależną Medico

McFit wycofuje się w Polsce. Zakupiony przez Medicover, niemiecką spółkę zależną sieci fitness center Firma zarządza 14 centrami w PolsceWedług raportu Medicover.

Były kluby McFit Jest w dziesięciu miastach w Polsce: Cztery siłownie w Warszawie, dwie we Wrocławiu i jedna w takich miastach jak Kraków, Białystok czy Bosnas. McFit otworzył swoją pierwszą siłownię w 2014 roku w centrum Warszawy. Po transakcji Medicover będzie miał 106 siłowni.

„Teraz siłownie potrzebują więcej uwagi niż wysokiej jakości treningów, aby zmotywować nas do dalszych ćwiczeń i uwagi trenerów, ich najnowszego, najskuteczniejszego i sprawdzonego doświadczenia treningowego oraz odpowiedniego środowiska” – powiedział Order Białkowski. Dyrektor Generalny Medicover Business Services.

McFit jest częścią RSG Group, niemieckiej firmy posiadającej ponad 300 centrów fitness w Europie i ma swoją siedzibę w Hiszpanii pod markami McFit i Cyberobics. McFit 2020 zakończył się obrotem na poziomie 24,1 mln euro na rynku hiszpańskim, o 25% niższym niż rok wcześniej., Kiedy została wystawiona faktura na 32,2 mln euro. Firma zatrudnia obecnie 500 pracowników.

Grupa zamknęła 2021 rok z ponad tysiącem centrów i 6,4 mln członków. Firma, która nie ujawnia wyników finansowych, jest obecna w Niemczech, Austrii, Turcji, Hiszpanii, Włoszech, Szwajcarii, na Węgrzech, w Czechach, Wielkiej Brytanii, Holandii i Stanach Zjednoczonych.

Sergio Ramos Johna Reeda jest również własnością Grupy RSG. Zespół otworzył w styczniu pierwsze centrum marki w Madrycie z pomocą piłkarza Paris Saint-Germain Sergio Ramosa. Madrid Gym, położony w pobliżu stacji metra Moncloa, zajmuje powierzchnię 21 530 metrów kwadratowych i łączy trening z setami DJ-skimi na żywo.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.