Mecze dnia: Program dnia Mistrzostw Świata do lat 20 do obejrzenia w telewizji w czwartek 8 czerwca

Mecze dnia: Program dnia Mistrzostw Świata do lat 20 do obejrzenia w telewizji w czwartek 8 czerwca

W najbliższy czwartek, w 20. kolejce Mistrzostw Świata U-20 i po trzech dniach przerwy, Obie strony są w sporze Półfinały na stadionie Unico Diego Armando Maradona w La Plata Wyłaniani są finaliści oraz drużyny, które rozegrają pojedynek o trzecie miejsce. Oba mecze można oglądać na żywo w telewizji oraz na różnych platformach cyfrowych.

Na pierwszej zmianie o godzinie 14:30 Korea Południowa zmierzy się z Nigerią. Następnie 18:00 Stany Zjednoczone są mierzone z Urugwajem. W przypadku remisu w 90 minucie, jest dodatkowe pół godziny, a jeśli remis trwa nadal, są kary.

W najbliższą niedzielę na stadionie Unico de la Plata rozstrzygnie się mecz o trzecie miejsce oraz mecz o trzecie miejsce.

Argentyna To drużyna, która więcej niż raz zdobyła tytuł mistrza z sześcioma tytułami, więcej niż Brazylia, I nie będziesz mógł zdobyć siódmej gwiazdki, ponieważ została znokautowana przez Nigerię. Nawet Canarinha był faworytem powrotu na igrzyska i on też nie będzie mógł tam pojechać, bo odpadł w ćwierćfinale z Izraelem. Portugalia ma dwa kraje, a dziewięć innych krajów raz ukończyło cykl olimpijski, w tym Ukraina, obecna zdobywczyni korony, którą zdobyła w Polsce 2019, ale nie startuje w obecnej edycji. Żadnemu z krajów, które nadal rywalizowały, nie przyznano okrążenia olimpijskiego.

Wszystkie mecze są transmitowane na żywo na DSports Tak więc za pośrednictwem platformy cyfrowej DGO. TyC Sports transmituje połowę pojedynków poprzez ich sygnały kablowe, a także przez TyC Sports Play.

telewizja

Połączony

Naród

Dowiedz się o projekcie Trust

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *