Mecze dnia: program dnia mistrzostw świata poniżej 20 lat do obejrzenia w telewizji w czwartek 1 czerwca

Mecze dnia: program dnia mistrzostw świata poniżej 20 lat do obejrzenia w telewizji w czwartek 1 czerwca

W najbliższą środę, w 13. dniu meczu, Zakończył 1/8 finału Mistrzostw Świata FIFA U-20 Argentyny dwoma meczami Ostatni etap rozstawiony jest decydujący o przejściu do następnego, w którym Stany Zjednoczone, Izrael, Kolumbia, Brazylia, Nigeria i Włochy już weszły dzięki zwycięstwom nad Nową Zelandią, Uzbekistanem, Słowacją, Tunezją, Argentyną i Anglią. Oba mecze można oglądać na żywo w telewizji oraz na różnych platformach cyfrowych.

Na pierwszej zmianie o godzinie 14:30 Gambia zmierzy się z Urugwajem. Następnie 18:00 Ekwador jest mierzony z Koreą Południową. W przypadku remisu w 90 minucie, jest dodatkowe pół godziny, a jeśli remis trwa nadal, są kary.

Ćwierćfinały zaplanowano na weekend 3 i 4 czerwca. Następnie 11 czerwca na stadionie Unico Diego Armando Maradona w La Plata rozegrane zostaną półfinały i wreszcie pojedynek o trzecie i ostatnie miejsce.

Argentyna To drużyna, która więcej niż raz zdobyła tytuł mistrza z sześcioma tytułami, więcej niż Brazylia, I nie będziesz mógł zdobyć siódmej gwiazdki, ponieważ została znokautowana przez Nigerię. Nawet Canarinha jest ulubieńcem igrzysk olimpijskich i potrafi uderzać. Portugalia ma dwa kraje, a dziewięć innych krajów raz ukończyło cykl olimpijski, w tym Ukraina, obecna zdobywczyni korony, którą zdobyła w Polsce 2019, ale nie startuje w obecnej edycji.

Wszystkie mecze są transmitowane na żywo na DSports Tak więc za pośrednictwem platformy cyfrowej DGO. TyC Sports transmituje połowę pojedynków poprzez ich sygnały kablowe, a także przez TyC Sports Play. W zależności od przebiegu zawodów programowanie może ulec zmianie i/lub dodawaniu lub usuwaniu meczów.

telewizja

Połączony

Naród

Dowiedz się o projekcie Trust

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *