Mecze FIFA World Cup Qatar 2022: grupy, harmonogramy i mecze dla wszystkich krajów do pobrania

Mecze FIFA World Cup Qatar 2022: grupy, harmonogramy i mecze dla wszystkich krajów do pobrania

The Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 Zbliżają się do rogu i grupy są już uzbrojone. Jest pełna gier, które przyciągają uwagę wszystkich widzów. 1/8 finału będzie świetnym meczem, najfajniejszą grą w zapowiedzi Mistrzostw Świata jest zobaczenie, jak będą wyglądały mecze i oczywiście sam mecz.

Debiut reprezentacji Argentyny w piłce nożnej 22 listopada o 7:00Argentyna czas Stadion Narodowy w Lusaili gdzie też Drużyna Scaloni zagra z Polską W ostatnim meczu grupy. W tym scenariuszu również zostanie wdrożony Wielki Finał Międzynarodowych Mistrzostw 18 grudnia. Oczywiście wszyscy są podekscytowani, bo ostatni mecz w Wybór być w tym samym miejscu i Dedykowany Mistrzostwom Świata. Kompletne instalacje można pobrać tutaj

Mecze drużynowe

Argentyna vs. Arabia Saudyjska: 22 listopada, godz. 7:00

Argentyna vs. Meksyk: 26 listopada, 16:00

Argentyna – Polska: 30 listopada o 16:00.

Z sympozjum zorganizowanego w Katar Do różnych delegacji Pucharu Świata, AFC i jej Prezydenta, Claudio „Cheke” TapiaA opublikowany Kilka zdjęć niektórych obszarów, które będą współdzielone przez wybrany obszar na Uniwersytecie w Doha. Tam możesz zobaczyć, ile osób pracuje, aby dokończyć adaptację nieruchomości do udogodnień Argentyny.

Latające zdjęcia pokazują wiele wspólnych przestrzeni, między innymi Nowoczesna siłownia i place zabaw, na których odbywać się będą treningi. Dziewięcioma uczestnikami delegacji z naszego kraju kierowały władze uczelni i jak się okazało była to jedna ze specjalnych próśb Instalacja grilla, której nie brakuje w tego rodzaju rywalizacji dla argentyńskiego zespołu. Ponadto odbyli publiczną wycieczkę po Określ miejsca, które zajmie każda strefa.

Spotkaj się z przewodnikiem w El Destape. Czy Argentyna dotrze do finału Mistrzostw Świata? Przeciw komu zagra?

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *