MediaMarkt podbija cenę ogromnego telewizora Smart TV firmy Samsung z portem HDMI 2.1 i trybem Movie Director

MediaMarkt podbija cenę ogromnego telewizora Smart TV firmy Samsung z portem HDMI 2.1 i trybem Movie Director

Świetny telewizor wprowadzony na rynek w 2023 roku, który zawiera bardzo dobre technologie do oglądania filmów i seriali lub grania w gry wideo

Lato dobiega końca, a zatem nadchodzą miesiące, w których więcej czasu będziemy spędzać w domu. Jeśli szukasz dobrego modelu do oglądania filmów i seriali lub grania w gry wideo, MediaMarkt sprawił, że smart TV jest tańszy Samsunga TQ65Q70CATXXC; Telewizor o bardzo dobrej jakości obrazu, który obecnie znajdziemy w cenie 949 euro w wersji 65-calowej.

Telewizor QLED 65 cali – Samsung TQ65Q70CATXXC, UHD 4K, Smart TV, Motion Xcelerator Turbo+, Quantum HDR, Airslim Design, DVB-T2 (H.265), Titan Grey

Kupuj Samsung Smart TV TQ65Q70CATXXC w najlepszych cenach

Sugerowana cena telewizora Samsung TQ65Q70CATXXC Smart TV to 1279 euro, ale przy aktualnej ofercie MediaMarkt możemy uzyskać Rabat 330 euroi ostatecznie pozostała na poziomie 949 euro. Poza tym wysyłka jest bezpłatna.

Samsung wypuścił ten telewizor w tym roku, w 2023 roku. Zawiera 65 caliTechnologia QLED, panel VA i podświetlenie Edge-LED. Osiąga oczywiście rozdzielczość 4K, ale także przy częstotliwości odświeżania 120 Hzprzychodzi z Tryb reżysera Jest kompatybilny z formatami HDR10, HDR10+, HDR10+ Adaptive i HLG, aby zapewnić lepszy kontrast w treściach multimedialnych.

Procesor, który integruje, to czterordzeniowy procesor Quantum Processor 4K, a jego system operacyjny to Tizen. Wbudowane głośniki zapewniają moc 20 watów razem Dzięki kompatybilności z Dolby Digital Plus wśród połączeń znajdziemy interesujące rzeczy, takie jak cztery porty HDMI 2.1, Wi-Fi i Bluetooth 5.2.

Pamiętaj o tym mając abonament na Amazon Prime Otrzymujesz nieograniczony dostęp do setek filmów i seriali przesyłanych strumieniowo oraz w ramach subskrypcji Najlepsze kanały wideo Możesz subskrybować poszczególne kanały, takie jak MUBI, StarzPlay i wiele innych.

Pamiętaj, że możesz subskrybować Amazon Prime Ze wszystkimi korzyściami (Prime Video, Audiobooki, Prime Music i nie tylko) w bezpłatnym 30-dniowym okresie próbnym.

Niektóre linki w tym artykule mają charakter partnerski i mogą zapewniać firmie Espinof korzyści ekonomiczne. Jeśli nie są dostępne, oferty mogą się różnić.

Obraz | SAMSUNG

Przy wyborze Espinowa | Najlepsze telewizory Samsung 4K: które kupić? Wskazówki i zalecenia

W Espinowie | Najlepszy serial Netflix 2023 roku (obecnie)

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *